06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
07.00 TV QUIZ
09.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
09.50 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
10.50 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
11.50 ΤΗΣ ALFA ΤΑ ΖΥΜΩΜΑΤΑ (Ε) Εκπομπή μαγειρικής
12.00 TV QUIZ
12.20 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Grease»
16.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 YOUR FACE SOUNDS FAMILIAR Ζωντανό show
00.45 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ
02.15 UNITED STATES OF TARA (Ε)
04.15 ΣΥΝΟΡΑ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)
06.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ Παιδική εκπομπή
07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξύλο βγήκε από τον Παράδεισο»
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΝΝΙΤΑ SOS
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Μ.Α.Μ. Εκπομπή μαγειρικής
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καθρέφτη, καθρεφτάκι μου» Α' τηλεοπτική προβολή
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμμονή»
01.15 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
02.00 SHOP TV (Ε)
02.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
11.00 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
12.50 DR. COOK
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κεντρική σκηνή»
17.15 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ (Ε)
18.50 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΕΡΧΟΜΑΙ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρώτη φορά νονός»
23.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καλύτερός μου φίλος»
01.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.45 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ
02.45 AS IF
04.00 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 TRAUMA Ιατρική σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff Girls Z», «Pichi Pichi Pitch», «Polly Pocket», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Οι περιπέτειες των Τομ και Τζέρι», «Μάγια, η μέλισσα», «Slugterra», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Η Μία κι εγώ», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «H Barbie στη λίμνη των κύκνων» (Γ' μέρος), «Η λαμπερή ζωή της Barbie», «Angry Birds», «Transformers Prime», «Scooby-Doo Mystery Incorporated» «Bugs Bunny»
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «10.000 π.Χ.»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.40 THE BIG BANG THEORY Κωμική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 REVOLUTION Σειρά
18.45 HOUSE Ιατρική σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ
21.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο στρίγγλος που έγινε αρνάκι»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα με τα μαύρα» Α' τηλεοπτική προβολή
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βλέπω το θάνατό σου 4»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «872 μέρες στο Λένινγκραντ» Α' τηλεοπτική προβολή