06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ Ελλάδα - Σερβία
21.00 KARADAYI Δραματική σειρά
22.15 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Σειρά εποχής
23.15 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
00.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ (Ε)
01.30 SUPER GAME Ζωντανός διαγωνισμός
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πράκτορας με τις 9 ταυτότητες»
06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
07.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
09.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΝΤΟΥ (Ε)
11.00 TV MALL
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
14.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΝΤΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 LOL Ξένη σειρά
16.45 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 REVENGE I Ξένη σειρά
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάντεψε τι κάνω τα βράδια»
22.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπησα και πόνεσα»
00.50 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
02.50 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.50 PATRAS ALLER RETOUR (E)
04.40 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU (Ε)
12.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.40 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.50 SINGLES 2 (Ε)
17.50 ΗΡΘΕ ΚΙ ΕΔΕΣΕ (Ε)
19.00 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ Ξένη σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
22.30 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
23.30 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
00.30 CLIENT LIST Σειρά
01.30 THE BIG C Σειρά
02.00 COMMUNITY Σειρά
02.30 HAWTHORNE Σειρά
03.30 THE BIG C (Ε)
04.00 ΓΗ ΚΑΙ ΟΥΡΑΝΟΣ (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Κωμική σειρά
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Gormiti», «Young Justice», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Baby Looney Tunes», «Sylvester and Tweety mysteries», «Scooby-Doo mystery Incorporated», «Barbie στη λίμνη των κύκνων», «Sally Bollywood», «Teen days», «Ben 10 Alien Force», «Beyblade Metal Fusion», «X-Men Evolution», «Angry Birds»
13.30 ΖΙΝΑ Μυθολογική περιπέτεια
14.30 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ Ξένη σειρά
15.30 CHRISTINE Κωμική σειρά
16.20 HART OF DIXIE
17.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 THE BIG BANG THEORY Σειρά
18.20 TWO AND A HALF MEN Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE MENTALIST Ξένη σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σώμα»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνάντησε τον Τζο Μπλακ»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναμνήσεις από την Αννα Φρανκ»