06.00 ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.15 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.15 PRE GAME SHOW Αθλητική εκπομπή
18.30 ΜΟΥΝΤΟΜΠΑΣΚΕΤ 2014: ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΦΙΛΙΠΠΙΝΕΣ Σε απευθείας μετάδοση
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΟΥΝΤΟΜΠΑΣΚΕΤ 2014: ΠΟΥΕΡΤΟ ΡΙΚΟ - ΕΛΛΑΔΑ Σε απευθείας μετάδοση
23.00 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ (Ε)
00.15 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΤ1 Ζωντανή αθλητική εκπομπή
01.15 SUPER GAME Ζωντανός διαγωνισμός
03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
06.00 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
07.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
09.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΝΤΟΥ (Ε)
11.00 TV MALL
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
14.00 ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΑΝΤΟΥ
16.00 LOL Ξένη σειρά
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ράκος Νο 14 και ο πρώτος μπουνάκιας»
17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 REVENGE Α' τηλεοπτική προβολή Δραματική σειρά
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)
22.30 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)
23.30 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
00.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
01.45 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ (Ε)
02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.45 PATRAS ALLER RETOUR (E)
05.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
11.00 FOOD AND THE CITY (Ε)
12.00 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)
22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
23.30 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
00.30 UNFORGETTABLE Σειρά
01.30 THE BIG C Σειρά
02.00 COMMUNITY Σειρά
02.30 FANTASY ISLAND Ξένη σειρά
04.30 THE BIG C (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 SMALLVILLE Ξένη σειρά
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Young justice», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Φωτιά, πυροσβέστες!», «Baby Looney Tunes», «Sylvester and Tweety mysteries», «Scooby-Doo Mystery Incorporated», «Barbie Fairytopia: Το μυστικό του ουράνιου τόξου» (Α' μέρος), «Sally Bollywood», «Duck Dodgers», «Ben 10 Omniiverse», «Beyblade Metal Fury», «X-Men Evolution», «Angry Birds»
13.30 ΖΙΝΑ Ξένη σειρά
14.30 KNIGHT RIDER Ξένη σειρά
15.30 CHRISTINE Κωμική σειρά
16.30 PSYCH Νέος κύκλος επεισοδίων
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 OUTSOURCED Σειρά
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE MENTALIST Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάλλιο αργά, παρά αργότερα»
00.30 LAW AND ORDER: L.A. Αστυνομική σειρά
01.30 SUPERNATURAL Σειρά επιστημονικής φαντασίας
02.30 CHASE Σειρά
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε βλέπω»