06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 KARADAYI Σειρά
18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Σειρά
22.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
23.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
00.15 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
01.30 ΛΟΛΑ (Ε)
03.45 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 THE SECRET LIFE OF THE AMERICAN TEENAGER Σειρά
05.45 ΖΩΗ ΞΑΝΑ (Ε)
06.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λέσχη του Μίκυ», «Σοφία, η πριγκίπισσα», «Η μπουτίκ της Μίνι»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
11.00 TV MALL
11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πες τα χρυσόστομε»
17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μαφιόζος της διπλανής πόρτας ξαναχτυπά»
23.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (E)
24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.15 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.15 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
11.00 ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ (Ε)
12.00 ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΑΤΩ (Ε)
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
19.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ... Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
23.30 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ (Ε)
00.30 ΜΙΛΑ ΜΟΥ ΒΡΩΜΙΚΑ (Ε) Σειρά
01.30 COMMUNITY Σειρά
02.00 FANTASY ISLAND Σειρά
03.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
04.00 FANTASY ISLAND (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Powerpuff girls Z», «Young justice», «Duck Dodgers»
08.00 ΦΜ LIVE (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΙΑ
16.00 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 KUZEY GUNEY Νέα δραματική σειρά
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE MENTALIST Σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το συμβόλαιο»
23.45 LAW AND ORDER: L.A. Αστυνομική σειρά
00.45 WITHOUT A TRACE Αστυνομική - δραματική σειρά
01.45 LIFE Σειρά
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ήχος του τρόμου»