ΑΙΟΛΟΣ ΕΞ. 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.30 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 1 07.30 Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 7.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΕΞ. ΑΠΟΛΛΩΝ 08.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΕΞ. ΑΦΡΟΔΙΤΗ 08.00 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΑΡΙΝΑ 16.00 Κάλυμνο, Κω, Ρόδο, ΜΠΛΟΥ ΕΤΖΙΑΝ 16.15 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΕΞ. ΟΛΥΜΠΙΑ 17.00 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, Ικαρία, Φούρνοι, Καρλ/σι, Βαθύ, ΕΞ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 17.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Σίκινο, Φολ/νδρο, Θήρα, ΡΟΔΟΣ 17.00 Κω, Σύμη, Ρόδο, ΕΞ. ΜΗΛΟΣ 18.00 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Μήλο, ΑΙΟΛΟΣ ΕΞΠΡΕΣ 18.00 Αγ. Κήρυκο, Βαθύ, ΦΑΙΔΡΑ 18.00 Σύρο, Βαθύ, Χίο, ΕΞ. ΑΘΗΝΑ 18.30 Σύρο, Πάρο, Νάξο, Δονούσα, Κατάπολα, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, ΘΕΟΦΙΛΟΣ 19.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 19.00 Μήλο, Αγ. Νικόλαο, Σητεία, Κάσο, Κάρπαθο, ΑΡΚΑΔΙ 19.30 Ρέθυμνο, ΑΠΤΕΡΑ 20.00 Ηράκλειο, ΛΑΤΩ 20.30 Χανιά, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ 22.00 Ηράκλειο.