06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ
18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Καθημερινή σειρά
22.15 Η ΕΚΔΡΟΜΗ Σειρά
23.15 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
00.15 ΟΛΑ ΜΠΙΠ Σατιρική εκπομπή
02.15 ΚΑΡΜΑ (Ε)
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε) Κοινωνική σειρά
06.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του ποτέ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
10.30 TV MALL
11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά
21.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Matrix»
01.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
02.30 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
03.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
04.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.10 ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΠΛΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
16.50 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ Εκπομπή μαγειρικής
17.40 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.50 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΔΙΚΑΙΩΣΗ Σειρά
22.30 ΚΑΤΩ ΠΑΡΤΑΛΙ Σειρά
23.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.15 THE KILLING Σειρά
02.30 JUSTIFIED Σειρά
03.30 HAWTHORNE Σειρά
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pirates of dark water», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Beyblade Metal Fury»
08.00 ΜΑΥΡΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ Δραματική σειρά
09.00 KUZEY GUNEY Σειρά
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο
15.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 TWO AND A HALF MEN Σειρά
18.50 THE BIG BANG THEORY Σειρά
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «88 λεπτά»
23.40 ΣΤΟΝ ΕΝΙΚΟ Πολιτική εκπομπή επικαιρότητας
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος επιζών»
04.30 NUMB3RS Δραματική σειρά