06.00 ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ
18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Καθημερινή σειρά
22.15 Η ΕΚΔΡΟΜΗ Σειρά
23.15 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
00.15 ΟΛΑ ΜΠΙΠ Σατιρική εκπομπή
02.15 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε) Κοινωνική σειρά
06.00 BABALOU (Ε) - Τελευταίο
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του ποτέ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
10.30 TV MALL
11.30 ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ Σειρά
21.45 ΕΛΛΗΝΟΦΡΕΝΕΙΑ
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Κινέζος θα... σφυρίξει τρεις φορές»
00.45 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
02.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
03.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.30 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
16.40 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ Εκπομπή μαγειρικής
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ Θ. ΚΟΛΥΔΑ
17.50 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΔΙΚΑΙΩΣΗ Σειρά
22.20 ΚΑΤΩ ΠΑΡΤΑΛΙ Σειρά
23.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.15 THE KILLING Σειρά
02.30 MAD LOVE Ξένη σειρά
03.00 COMMUNITY Ξένη σειρά
04.00 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ (Ε) Σειρά
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Duck Dodgers», «Daffy Duck Show», «Beyblade Metal Fury»
08.00 ΜΑΥΡΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ Δραματική σειρά
09.00 KUZEY GUNEY Σειρά
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο
15.45 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 TWO AND A HALF MEN Σειρά
18.50 THE BIG BANG THEORY Σειρά
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς ταυτότητα»
23.30 ΣΤΟΝ ΕΝΙΚΟ Πολιτική εκπομπή
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Gamer»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επιβάτης 57»