Με στόχο την πλατιά διάδοση του μαρξιστικού - λενινιστικού βιβλίου, των πολιτικών και λογοτεχνικών εκδόσεων της «Σύγχρονης Εποχής», ξεκίνησε χτες η έκθεση που διοργανώνει η ΚΟ Αττικής του ΚΚΕ, στον 1ο όροφο των γραφείων της (Βερανζέρου και Κοτοπούλη, Ομόνοια).
Η έκθεση θα διαρκέσει έως τις 12/7.
Ωρες λειτουργίας: Δευτέρα - Παρασκευή: 5.30 - 8.30 μ.μ., Σαββατοκύριακο: 10.00 π.μ. - 1.00 μ.μ. και 5.30 μ.μ, - 8.30 μ.μ.