07.00 ΔΙΠΛΗ ΜΑΤΙΑ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΙΣ 10.00 Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 EUROPE
15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ (Ε)
17.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ (Ε)
18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
18.30 ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ Ντοκιμαντέρ
19.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ ΠΟΥΑΡΟ
20.40 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
20.55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΣΙΝΕΜΑ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ «Το τελευταίο ψέμα»
24.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζωή που θα έρθει»
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
10.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Νέα σειρά)
11.00 ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ (Ε)
12.00 ΟΙ ΧΛΙΔΑΤΟΙ (Ε)
13.00 ΕΜΙΛΙ (Ε)
15.00 HANDBALL PREMIER 16η αγων.
17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α2 16η αγων.
19.00 ART ΕΡΤ
20.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Νέα σειρά)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ιδιοκτησία»
22.45 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)
06.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ
09.00 ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΣΟΥΚΟΥ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 TV QUIZ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
15.45 ΤΡΩΜΕ ΜΑΖΙ Εκπομπή μαγειρικής
16.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζένη Τζένη»
20.00 ΑΝΤ1 NEWS
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Αλίκη στο Ναυτικό»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Family weekend» Α' τηλεοπτική προβολή
06.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ
09.45 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το γαλάζιο της θάλασσας»
15.15 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ (Ε)
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φωνάζει ο κλέφτης»
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ
21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
06.45 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 H TZINI KAI TO TZINI Σειρά
10.40 ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ Σειρά
11.10 DROP DEAD DIVA Σειρά
12.00 JENNY JENNY
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 MY LIFE
16.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
17.25 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.30 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού στα τυφλά»
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παγιδευμένη»
06.20 STARLAND - ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η περίπτωση του Λάρι Κράουν»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.40 THE BIG BANG THEORY
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 MIKE AND MOLLY
18.50 TWO AND A HALF MEN
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Σειρά
21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταξίδι 2: Το μυστηριώδες νησί»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τάνγκο και Κας»