06.00 - 13.00 ΕΡΤ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ (08.00 και 09.00 3λεπτο ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ)
15.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΟΝ ΕΡΤ Εκπομπή
18.00 ΕΡΤ ΕΙΔΗΣΕΙΣ / ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αφεντικό μου ήταν κορόιδο»
20.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ
20.55 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ
22.00 ΣΙΝΕΜΑ ΑΠ' ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Η σιδηρά κυρία»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
09.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Νέα σειρά)
10.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Νέοι σεφ, νέοι κανόνες» (Τελευταίο)
11.00 ΜΙΑ ΜΕΣΑ, ΜΙΑ ΕΞΩ (Ε)
12.00 ΕΞΙ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ (Ε)
13.30 REWIND (Ε)
15.00 ΕΜΙΛΙ (Νέα σειρά)
16.00 THE PARADISE (Ε)
17.00 ΤΟ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΤΡΥΓΟΝΙ (Ε)
17.30 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ) Α' Ημιτελικός
20.00 THE PARADISE Νέα σειρά
21.00 ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ) Β' Ημιτελικός
23.00 EUROLEAGUE SHOW (Ζ)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.00 ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΔΙΔΥΜΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ Σειρά
21.00 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
22.15 ΤΑΜΑΜ Σειρά
23.15 ΘΕΑΤΡΙΚΟ
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΛΟΓΩ TiViς
17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ
21.50 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ
23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ
13.10 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)
16.40 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ
17.30 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟ ΘΟΔΩΡΗ ΚΟΛΥΔΑ
17.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε) Σειρά
18.50 ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ ΤΗΣ ΦΩΤΙΑΣ Σειρά
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκληρός άνδρας»
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗ ΖΗΝΑ
13.45 HOUSE Ιατρική σειρά
14.45 ΦΜ LIVE
16.30 BLIND TASTE Διαγωνισμός μαγειρικής
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 9 ΜΗΝΕΣ Καθημερινή δραματική σειρά
18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Τηλεπαιχνίδι
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΡΕΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Σειρά
21.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο λυκάνθρωπος»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Resident Evil: Τρισδιάστατη απόδραση»