10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της εβδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
16.00 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 TV MARKET
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 LIFE TIME Μουσική, μόδα, ταξίδια σε τόπους μαγικούς. Με τη Νάνσυ Σογοπούλου
19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα του ΚΚΕ. Επιμέλεια - παρουσίαση: Θάνος Κανιάρης
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλή ελληνική και ξένη μουσική
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Η εβδομάδα που πέρασε - επιλογές
23.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (Συνέχεια)
07.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
08.30 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)
09.00 ΑΣ ΧΟΡΕΨΟΥΜΕ
09.15 ΣΙΝΕΑΚ
10.45 Ο ΔΑΣΚΑΛΟΣ
11.45 ΟΠΟΥ ΝΑ 'ΝΑΙ
12.45 ΕΦΡΑΪΝ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπησα έναν αλήτη»
15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Μαντολινάτα»
16.45 EURO 2001 - ΜΠΑΣΚΕΤ: Γερμανία - Κροατία
19.00 EURO 2001 - ΜΠΑΣΚΕΤ: Ιταλία - Βοσνία
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.10 EURO 2001 - ΜΠΑΣΚΕΤ: Ιταλία - Βοσνία (συνέχεια)
21.15 EURO 2001 - ΜΠΑΣΚΕΤ: Ρωσία - Ελλάδα
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σημάδι»
03.15 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ (Ε)
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΑΓΡΙΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ
11.30 ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
12.00 ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΡΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
12.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙ, ΜΙΑ ΠΟΛΗ
13.00 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αετός της Κεϋλάνης»
17.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
18.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ
19.30 ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ
20.00 ΟΛΗ Η ΑΜΕΡΙΚΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρόνος 3, επανάσταση στα άστρα»
23.30 Ω, ΤΙ ΚΟΣΜΟΣ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 Τ' ΑΣΤΕΡΙΑ ΛΑΜΠΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ: «Ντίνος Ηλιόπουλος»
Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
08.31 Η ΛΑΣΙ ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΔΙΑΣΩΣΗΣ
09.30 ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΚΩΝΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ
10.30 ΚΛΑΣΙΚΟΣ ΧΟΡΟΣ
12.00 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
13.00 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ
13.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΝΟΣΤΟΣ
17.00 ΜΠΟΡΕΙ Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΕΝΑΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ;
18.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 «ΤΖΟΝ ΓΟΥΕΪΝ - Ο ΘΡΥΛΟΣ»
21.00 TWO BOYS FROM BANGKOK
21.30 ΣΤΙΧΟΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ
06.20 Η ΔΙΚΑΣΤΙΝΑ (Ε)
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ
07.50 ΔΟΚΤΩΡ ΣΛΑΜΠ
08.20 ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
08.45 ΜΟΝΤΑΝΑ
09.15 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
09.40 ΜΠΙΤΛΜΠΟΡΓΚΣ
10.05 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
10.30 ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ (Ε)
11.15 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ (Ε)
12.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΠΡΟΣΟΧΗ... ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1
14.15 ΑΓΓΙΓΜΑ ΨΥΧΗΣ (Ε)
15.15 Η ΠΡΟΒΑ ΤΟΥ ΝΥΦΙΚΟΥ (Ε)
16.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόδα, τσάντα και κοπάνα Νο 2»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1 σε 5`
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1
21.05 ΘΕΑΤΡΟ «Εδώ γίνεται της ...Σοφοκλέους»
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα χίλια εκτάρια»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνέχεια»
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ματωμένο Σάββατο»
03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.50 Η ΘΥΣΙΑ (Ε)
04.50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΖΙΝΟ (Ε)
05.45 ΒΑΣΙΛΗΣ, ΙΑΣΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΥ (Ε)
06.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN
07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΕΞΑΝΤΑΣ (Ε)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΝΙΚΙΤΑ
16.15 LA HEAT
17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
19.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.00 I.D. (E)
04.00 ΧΟΝΔΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
05.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)
06.00 «Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ»
09.00 ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ (Ε)
10.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟ ALTER (Ε) «Σε άλλη διάσταση»
12.05 TURBO (Ε)
13.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Σε άλλη διάσταση»
16.00 ΑΠΟ-ΔΡΑΣΕΙΣ (Ε)
17.00 VIEW MASTER (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ «Eβρος» (Ε)
18.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκδίκηση των παρανόμων»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ωραίος Χανκ»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κύκλος του αίματος»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ (Ε)
06.45 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)
07.40 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΝΤΙΟ (Ε)
08.20 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
09.00 ΚΑΙ ΟΙ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΕΣ (Ε)
09.45 DISNEY CLUB
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μαύρος σίφουνας»
13.00 MEGA STAR (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.20 ΜΑΖΙ (Ε)
15.30 ΓΙΑ ΣΕΝΑ (Ε)
17.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αφραγκη και ...έγκυος»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σωφερίνα»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η άκρη του νήματος»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ
04.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΩΡΑ
04.30 FASHION ΤV
06.10 ΑΝΙΜΑΝΙΑΚΣ
06.35 ΤΑΪΝΙ ΤΟΥΝΣ
07.00 ΜΑΠΕΤ ΣΟΟΥ
07.10 ΑΞΙΟΝ ΜΑΝ
07.35 ΜΠΑΡΝΕΪ
08.05 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
08.40 ΤΟΜΑΣ, ΤΟ ΤΡΕΝΑΚΙ
08.50 ΠΟΚΕΜΟΝ
09.25 ΡΟΛΙ - ΠΟΛΙ - ΟΛΙ
09.40 ΚΛΙΦΟΡΝΤ
10.15 ΜΟΝΙΚΑ
10.20 ΜΑΜΦΙ
10.35 ΜΠΑΜΠΑΡ
11.05 ΜΟΝΙΚΑ
11.10 ΚΑΠΕΤΑΝ ΣΠΙΘΑΣ
11.25 ΠΟΚΕΜΟΝ
12.00 ΚΑΠΕΤΑΝ ΤΡΟΜΑΡΑΣ
12.15 ΟΙ ΜΠΟΜΠΙΡΕΣ
12.50 ΣΠΙΡΟΥ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΙΟ
13.25 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ
14.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΣΕΝ ΤΡΟΠΕ
15.00 ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ
16.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΥΣΤΙΚΩΝ ΠΡΑΚΤΟΡΩΝ
17.00 Η ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ
20.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακτούμπ: Ο νόμος της ερήμου»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τελευταία αναζήτηση»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχέσεις οργής»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ