08.00 ΠΑΡΕΜΒΟΛΕΣ (Ε) Ο δημοσιογράφος Γιάννης Χατζηγεωργίου συζητάει με τους καλεσμένους του για τη χρηματοδότηση των κομμάτων
09.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ
19.05 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΒΙΒΛΙΟΥ Θα μεταδοθεί η εκδήλωση - παρουσίαση του βιβλίου «Εμπειρίες ένοπλων αγώνων» του Αλέκου Παπαγεωργίου
20.00 ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ Ο Νίκος Μολυβιάτης θα συνομιλήσει με τον Βαγγέλη Στογιάννη, πρόεδρο των «Φίλων της Γης» και διευθυντή του περιοδικού «Νέα Οικολογία» και τον Μίλτο Αθανασίου, υπεύθυνο εθελοντικής ομάδας «Προμηθέας» με θέμα: «Εθελοντισμός και κοινωνική αλληλεγγύη»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Ο δημοσιογράφος Κώστας Καραχάλιος συνομιλεί με τον Μπάμπη Αγγουράκη, μέλος της ΚΕ του ΚΚΕ και την Μαρία Ζευγώλη, μέλος της γραμματείας της Κομμουνιστικής Ανανέωσης για τις γαλλικές εκλογές
23.00 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Η Σοφία Αδαμίδου συνομιλεί με την Τιτίνα Δανέλη. Μιλούν για τα βιβλία της, ενώ λόγω των ημερών η Τιτίνα Δανέλη προτείνει ενδιαφέροντα βιβλία που μπορούν να προσφερθούν και σαν δώρο
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
06.45 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
07.15 ΞΥΠΝΗΣΤΕ!
08.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ
10.00 Η ΛΥΓΕΡΗ (Ε)
11.00 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ (Ε)
12.00 ΜΑΡΙΟΥ (Ε)
13.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Συνέχεια)
ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.30 ΣΙΛΒΑΝ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ
17.35www.άνθρωποι.gr
19.35 ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ
19.40 ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΧΙΟΝΙΑ
19.45 ΤΟ ΠΑΡΚΙΝΓΚ (Ε)
20.20 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο επιθεωρητής Κλουζό»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
ΓΥΑΛΙΝΟΙ ΗΡΩΕΣ
23.30 ΤΖΟΝΑΘΑΝ ΚΡΙΚ
00.30 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ
01.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
02.45www.άνθρωποι.gr (E)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ
10.30 ΕΠΙ ΤΑ ΙΧΝΗ (Τελευταίο)
11.01 ΚΑΥΤΗ ΑΜΜΟΣ (Τελευταίο) «Τα πλάσματα της ερήμου»
12.01 ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ «Αγώνας δρόμου για τον Ηλιο»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.45 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
14.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ
16.15 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ «Εφηβοι - άνδρες»
19.45 Η ΕΥΡΩΠΗ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΣΑΣ
20.00 ΔΙΚΤΥΟ
20.40 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 επίΛΟΓΟΣ
23.00 ΣΑΝ ΠΑΛΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Γεννήθηκα από έναν πελαργό»
08.01 ΠΡΟΚΛΗΣΗ «Ο ποταμός Μουράι»
08.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
09.00 ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
09.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
11.00 ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΛΩΡΑΙΝΗΣ - ΨΥΧΗ ΣΤΗΝ ΠΥΡΑ
11.30 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΕΡΓΑ (Ε)
12.30 Η ΟΔΟΣ ΤΩΝ ΥΔΑΤΩΝ...(Ε)
13.30 ΡΟΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ
13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ
18.00 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΣΤΗΝ ΥΔΡΟΓΕΙΟ
20.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.50 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΕΩΝ ΠΟΛΙΣ
22.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Au pair»
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
05.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.50 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.00 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
16.25 BIG BROTHER
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.15 BIG BROTHER
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ
22.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ SEFERLY HILLS
22.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
22.45 BIG BROTHER
23.45 ΤΗΕ Χ-FILES
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΕ Χ-FILES (Συνέχεια)
01.00 ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΕΝΟΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ (Ε)
02.00 ΤΟΛΜΗΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτα τρόμου»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
07.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.15 ΝΙΡΒΑΝΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 LIFE STYLE NEWS
15.25 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο λουστράκος»
17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.20 ΜΠΟΡΩ
19.15 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΗΘΟΥΣ
21.30 ΒΙΒΛΟΣ: ΕΣΘΗΡ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.40 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΞ
01.45 TWIST (E)
03.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)
05.00 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)
05.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
06.00 ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ (Ε)
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΕΣΥ ΦΤΑΙΣ (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
15.45 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.20 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.50 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
18.30 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ
21.50 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ
22.50 BAR
24.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εκτελεστής της νύχτας»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυνηγός του Διαστήματος»
04.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ
05.30 BAR (Ε)
06.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
09.00 ΤΗΕ TRAP (E)
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΝΤΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
14.15 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
16.00 ΚΡΕΣΕΝΤΟ (Ε)
17.00 ΑΙΜΙΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.50 ΤΟ ΧΡΗΜΑ
ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
19.00 THE TRAP
20.00 TO ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ STAR
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ιάσων και οι αργοναύτες»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θυσία»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ανταρσία»
04.00 ΠΛΟΥΣΙΟΙ ΚΑΙ ΦΤΩΧΟΙ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ