09.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
19.30 AUTO SPRINT LIVE (E) Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς. Επιμέλεια - παρουσίαση: Στράτος Φωτεινέλης
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ Το πριν και το μετά των Ολυμπιακών Αγώνων του 2004. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Πασακυριάκος
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Ε) Κλασικές νότες με τον Γιώργο Μηνά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
07.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
12.10 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
12.45 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θυρωρός μας»
15.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Συνέχεια)
17.45 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ
18.15 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ
19.15 ΑΣ ΧΟΡΕΨΟΥΜΕ ΚΛΑΚΕΤΕΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 TORA - TORA - TORA
01.00 ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
01.30 ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ (Ε)
02.30 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ (Ε)
03.30 ΑΣ ΧΟΡΕΨΟΥΜΕ ΚΛΑΚΕΤΕΣ (Ε)
04.30 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ (Ε)
05.30 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ
07.30 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
10.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Ε)
11.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ
13.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14.00 Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ART ΝΕΤ
16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ «Ιμβρος»
16.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤΙΒΟΥ
17.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤΙΒΟΥ
19.00 ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.00 Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΤΖΟΚΕΡ
20.15 ΨΥΧΑΓΩΓΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Συνέχεια)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ - SUPER LEAGUE
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 Β' ΕΞΩΣΤΗΣ «Ο άνθρωπος που περπατούσε στο χιόνι»
08.01 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ
08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ - ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Β'
10.30 ΟΠΕΡΑ «Η αρπαγή από το σεράι»
13.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΛΟΓΟΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΑΓΟΡΑ
13.30 ΡΕΠΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΧΡΟΝΙΚΑ
16.00 ΑΥΤΗ Η ΠΑΛΙΑ ΠΥΡΑΜΙΔΑ
17.00 Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΑ ΥΨΗ
17.30 E-LIFE «Ψηφιακός κόσμος»
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
18.30 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ
19.00 ΟΙ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΑΝΝΑΣ ΦΡΑΝΚ
19.30 ΕΥΡΩΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ
22.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΧΡΥΣΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ
01.00 MIXER - ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΠΡΟΣΦΥΓΙΑΣ
02.00 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΤΟΥ ΑΪ ΣΤΡΑΤΗ
02.30 ΡΕΠΟ (Ε)
04.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Ε)
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΤΑ ΛΑΓΩΝΙΚΑ
11.00 ΤΡΟΜΕΡΑ ΜΩΡΑ
11.30 ΛΑΠΙΤΣ
12.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.55 SUPER GAME
13.00 2004 ΠΛΗΝ 2
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.20 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
15.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολή Νο 7»
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ηταν όλοι τους κορόιδα»
19.45 BIG BROTHER LIVE
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 BIG BROTHER LIVE
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φιλιά που σκοτώνουν»
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ(Ε)
02.15 ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
03.15 MOBILE FUN
03.35 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σάντα Φε»
06.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (E)
07.00 ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
10.00 ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
11.00 ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ (Ε)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λενιώ η βοσκοπούλα»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.40 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 Γκραν Πρι Νίρμπουγκρινγκ
17.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ (Ε)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περάστε την 1η του μηνός»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο στρίγκλος που έγινε αρνάκι»
23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΓΚΟΛ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
02.15 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 (Ε)
04.00 ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ (Ε)
05.15 ΓΚΟΛ ΣΤΟ ΜΟΥΝΤΙΑΛ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
16.45 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
17.00 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογένεια Ανταμς»
23.30 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρωτόγονες επιθυμίες»
02.15 ALTER CLIPS
06.00 ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ (Ε)
07.00 ΠΑΤΗΡ, ΥΙΟΣ ΚΑΙ ΠΝΕΥΜΑ (Ε)
07.30 ΝΤΑΓΚ, Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ (Ε)
08.30 ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ (Ε)
09.30 DISNEY CLUB
11.00 ΣΙΝΑ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
12.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ
13.00 ΕΥΡΩ
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.50 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ
16.00 ΤΖΙΒΑΕΡΙ (Ε)
16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ασυμβίβαστη γενιά»
18.50 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΝΑ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στεφανία»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέφρι»
03.30 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.00 ΣΟΥΙΤ ΒΑΛΕΪ ΧΑΪ
12.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ
14.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
15.00 ΖΙΝΑ
16.00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΕΠΙΚΗΡΥΓΜΕΝΩΝ
17.00 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - ΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΚΟΛ
19.10 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.20 ΤΟ ΧΡΗΜΑ
ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
19.30 B.b.B.
20.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - ΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΚΟΛ
20.01 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
21.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - ΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΚΟΛ
21.01 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη μου η σοσιαλίστρια»
23.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - ΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΚΟΛ
23.01 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπόθεση Καρλίτο»
01.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - ΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΚΟΛ
01.01 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δικαίωση»
03.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - ΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΚΟΛ
03.01 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
04.15 ΠΡΟΒΙΝΤΕΝΣ
05.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ - ΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΚΟΛ
05.01 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ