09.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
10.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
12.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο, μουσική, ζωγραφική και άλλες πολιτιστικές δραστηριότητες
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα γεγονότα από τον κόσμο, με την Αννα Μπαλλή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 SUPER TUNING LIVE Οι Στράτος Φωτεινέλης και Κώστας Πατσουρέας συνομιλούν με τους: Παναγιώτη Καμπύλη - Δημήτρη Βασιλειάδη, βελτιωτές αυτοκινήτων, για τις βελτιώσεις αλλά και τον αγώνα ΝΤΡΑΞΤΕΡ της επόμενης Κυριακής που θα πραγματοποιηθεί στο στρατιωτικό αεροδρόμιο της Τρίπολης
23.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Ε) Ο Κ. Πασακυριάκος συνομιλεί με τους Νάσο Αλευρά, υφυπουργό Πολιτισμού, και τον δημοσιογράφο Παναγιώτη Τσούτσια, με θέμα «Η πορεία της Ολυμπιακής προετοιμασίας»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
07.30 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ (Ε)
07.50 CHAPI CHAPEAU
08.00 ΛΕΟ, Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
08.30 ΜΟΥΜΙΝ
09.00 ΠΙΝΟΚΙΟ
09.30 ΠΑΜΕ ΠΙΟ ΨΗΛΑ
10.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
10.30 ΕΠΙ ΤΑ ΙΧΝΗ
11.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ (Ε)
12.45 ΑΝΝΑ, Η ΚΥΡΙΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΜΑΡΙΟΥ (Ε)
ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ART ATTACK
15.15 MY ANIMAL AND ME
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.30 ΤΟ ΓΑΤΟΣΚΥΛΟ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πιάσαμε την καλή»
19.00 ΜΙΝΙΑΤΟΥΡΕΣ: ΥΓΙΑΙΝΕΤΕ, ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ
19.15 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ (Ε)
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.10 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ (Συνέχεια)
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μιας πεντάρας νιάτα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
23.30 ΜΑΝΤΑΜ ΜΠΟΒΑΡΙ (Ε)
00.30 ΟΙ ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ
01.30 ΣΤΗ ΖΩΝΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ (Ε)
- Το πρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
07.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
10.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΟΙΚΙΣΜΟΥΣ
10.30 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ
11.01 Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
11.30 ΓΙΑΤΡΟΙ, ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΟΡΑΜΑΤΙΣΤΕΣ
12.01 ΑΦΡΙΚΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ
14.00 ΒΑΘΥ ΜΠΛΕ «Αίγυπτος η κληρονόμος του Σινά»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΜΟΡΦΕΣ ΤΕΧΝΗΣ
20.00 ΤΑ ΕΠΙΚΑΙΡΑ ΤΟΥ 20ού ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εκλογή της Σόφι»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 Ο ΚΗΠΟΣ ΕΜΠΑΙΝΕ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
08.01 Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΑΣ
08.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
09.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ
09.30 ΛΗΜΝΟΣ - ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ
10.00 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Α΄
10.30 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
11.00 Η ΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΧΑΡΤΟΓΡΑΦΙΑΣ
12.00 E-LIFE «Ψηφιακός κόσμος»
12.30 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ
13.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
14.30 ΜΟΥΜΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΑΙΓΥΠΤΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 2ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ
16.30 ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ
17.00 ΥΓΕΙΑ
18.00 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΗ
19.30 ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
20.00 ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
22.00 Η ΟΔΟΣ ΤΩΝ ΥΔΑΤΩΝ
23.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο έρωτας σε θάνατο»
06.00 MOBILE FUN
06.15 MADISON
07.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
09.00 ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ (Ε)
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)
10.45 Η ΣΕΙΡΗΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΤΣΟΣ (Ε)
11.30 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΤΑΝΓΚΟ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ (Ε)
15.55 SUPER GAME
16.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
16.45 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ (Ε)
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
22.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄
23.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ SEFERLY HILLS (E)
23.45 ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΕΝΟΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ (Ε)
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΕΝΟΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ (Συνέχεια)
01.00 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.00 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε)
03.00 MOBILE FUN
03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποχαιρετισμός στα όπλα»
05.30 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
07.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
10.00 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)
11.00 ΚΟΛΠΟ GROSSO (E)
12.00 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ (Ε)
13.00 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
16.00 ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φως, νερό, τηλέφωνο, οικόπεδα με δόσεις»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ «Αρης - ΠΑΟΚ»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τελική κρίση»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.45 THE WATCH
02.30 I.D. (Ε)
03.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 Απ...ΑΡΕΤΗ...τως με ΤΟΛΜΗ (Ε)
06.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
06.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ (Ε)
10.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
11.45 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
13.10 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
15.45 ΚΡΙΣ ΚΡΟΣ (Ε)
16.45 ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ (Ε)
17.30 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.00 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
19.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
21.50 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
22.30 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
23.30 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ (Ε)
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ (Συνέχεια)
01.00 ΜΟΥΣΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ ΓΚΡΑΜΙ 2000
02.15 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ (Συνέχεια)
03.00 BAR (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόλαση και το εκκρεμές»
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μανούλια στο φροντιστήριο»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οδηγώντας το πεπρωμένο»
16.00 ΜΠΙΑΝΚΑ, ΠΟΣΟ Σ' ΑΓΑΠΩ
17.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.10 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.20 ΤΟ ΧΡΗΜΑ
ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
19.30 BEST SELLER - BEST OF
20.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βρώμικες υποθέσεις»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πορτρέτο μιας κυρίας»
03.15 ΟΖ
04.15 ΠΛΟΥΣΙΟΙ ΚΑΙ ΦΤΩΧΟΙ
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ