09.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, ρεπορτάζ και συζητήσεις για τα σημαντικότερα θέματα
11.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε) Συζήτηση με τους Αγάπιο Παπανεοφύτου, καθηγητή Ποινικού Δικαίου στο Πάντειο Πανεπιστήμιο και υποψήφιο νομαρχιακό σύμβουλο της «Νομαρχιακής Αγωνιστικής Συνεργασίας», Νίκο Φωτιάδη, αντιπρόεδρο της ΕΕΔΥΕ & υποψήφιο δημοτικό σύμβουλο Ηλιούπολης με τη «Δημοκρατική Ενότητα», με θέμα: «Διεθνείς εξελίξεις και ΤΑ»
12.00 ΤΣΕ: ΕΡΩΤΑΣ, ΠΟΛΙΤΙΚΗ, ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ
13.00 Η ΙΝΤΙΦΑΝΤΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
13.30 ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Εκδήλωση - παρουσίαση του βιβλίου «Μακρόνησος»
14.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» «Καρβουνιάρηδες»
14.30 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ «O Καραγκιόζης τραγουδιστής». Με τον Χάρη Μπιλλίνη
15.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
15.30 ΜΠΟΛΕΚ ΚΑΙ ΛΟΛΕΚ
16.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ (Ε) Ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, ρεπορτάζ και συζητήσεις για τα σημαντικότερα θέματα
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΓΑΤΙΚΗ ΤΑΞΗ
19.10 ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2002 (Ε) Ο Γιάννης Ευσταθίου συνομιλεί με τον Θανάση Παφίλη, για τα εκλογικά αποτελέσματα του α΄ γύρου
20.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ Αμερικανικές βάσεις στην Ελλάδα, 42 χρόνια από την αρχική υπογραφή της συμφωνίας
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Ο Κώστας Καραχάλιος συνομιλεί με τον Δημήτρη Γόντικα, μέλος του ΠΓ της ΚΕ του ΚΚΕ
22.30 ΤΣΕ ΓΚΕΒΑΡΑ, Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (Ε)
23.00 ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ (Ε) Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί τον Τίτο Βανδή. Συνομιλούν για τη ζωή, την καριέρα του στην Ελλάδα και στην Αμερική, για την πολιτική κ.ά.
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.30 ΒΙΝΚΑ
08.40 ΤΣΑΚ, Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ
09.15 SYMPHOLLIES
09.30 ΓΑΡΓΑΝΤΟΥΑΣ
10.00 ΣΙΝΕΑΚ «Η Χάιντι εν δράσει»
11.40 ΝΙΚΗΤΕΣ
12.40 ΗΡΩΕΣ ΜΙΑΣ ΣΠΙΘΑΜΗΣ Ντοκιμαντέρ
13.10 ΓΚΟΛ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΤΟΥ Παιδική σειρά
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καρδιά ενός αλήτη»
16.20 Η ΧΙΩΤΙΣΣΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ Ντοκιμαντέρ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε) «Ρέκβιεμ για τη Γρανάδα»
18.15 ΚΡΙΣΙΜΗ ΣΤΙΓΜΗ (Ε)
18.45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ο τόπος, ο μικρός ο μέγας»
19.15 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Μπαλζάκ»
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.10 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάση, πάρε το όπλο σου»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΣΙΝΕΜΑ Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ «Ατίθαση καρδιά»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόκκινη αράχνη»
03.00 ΜΟΥΜΙΕΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΟ Ντοκιμαντέρ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ
11.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ
12.00 ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Φλωρεντία»
12.30 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΔΑΣ
13.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΚΕΪΚ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κηλίδες που δεν έσβησε ο χρόνος»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΠΟΠ
19.30 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ Ντοκιμαντέρ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκληρή αναμέτρηση»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ σε πέντε λεπτά
08.01 ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ
08.30 ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ
09.30 Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΑ ΥΨΗ Ντοκιμαντέρ
10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
10.30 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
11.30 ΣΠΙΡΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
12.30 ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
14.00 ΣΙΓΚΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΛΙΟΝΤΑΡΙ
14.30 ΚΑΡΧΑΡΙΑΣ Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΡΠΑΓΑΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΝΟΣΤΟΣ
17.00 ΔΕΞΙΩΣΗ
18.00 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ Μουσική εκπομπή
19.00 DESIGN 100%
19.30 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ «Στόουκ Σίτι - Γουλβς». Απευθείας μετάδοση
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 OASIS - live Μαγνητοσκοπημένη συναυλία
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ιστορίες από το Κάμα Σούτρα»
06.00 MOBILE FUN
06.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
06.30 ΤΑ ΛΑΓΩΝΙΚΑ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ
11.00 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
11.30 ΡΙΝΑ, Η ΞΙΦΟΜΑΧΟΣ
12.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.30 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ
15.30 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ
16.15 FAME STORY
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας νομοταγής πολίτης»
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ Τηλεπαιχνίδι
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μεγάλες προσδοκίες»
23.20 FAME STORY
00.20 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.40 FAME STORY
01.40 ΤΜΗΜΑ ΗΘΩΝ (Ε)
02.40 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ (Ε)
03.50 MOBILE FUN
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντετέκτιβ Ντικ Τρέισι»
06.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
07.00 ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
10.00 ALPHA KIDS
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπαμπάς μου ο τέντι μπόι»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
15.20 ΜΑΡΚΟ Μ' ΕΚΑΨΕΣ
16.20 ΜΙΣ ΝΤΑΙΖΥ (Ε) Σειρά
17.25 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δημήτρη μου, Δημήτρη μου»
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια τρελή... τρελή... σαραντάρα»
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέπερμιντ»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ασυμβίβαστοι»
03.00 ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΙ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.30 ΓΚΟΛ
13.15 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ ΤΑΜΕRS
14.00 ΣΤΡΟΥΜΦ
14.15 ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ
15.00 TOGETHER - DAD Νεανική μουσική σειρά
15.30 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ
16.30 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΤΕΤΡΑΠΟΔΟΣ ΚΛΕΦΤΗΣ
23.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23.00 EXPRESS
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας την Κυριακή»
03.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.30 ALTER CLIPS
06.00 ΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ (Ε)
06.30 ΠΙ ΜΠΙ ΚΑΙ ΤΖΕΪ ΟΤΕΡ
07.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
07.30 ΣΑΜΠΡΙΝΑ: Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ
08.00 ΜΑΝΤΕΛΙΝ
08.30 ΠΙ ΜΠΙ ΚΑΙ ΤΖΕΪ ΟΤΕΡ
09.00 ΠΕΠΕΡ ΑΝ
09.30 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
10.00 ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού στα τυφλά»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.50 ΜΑΖΙ
16.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εθελοντής στον έρωτα»
18.50 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 Η ΦΑΡΜΑ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπάρχει και φιλότιμο»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παρέα με τον κίνδυνο»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξαψη»
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Moon 44»
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙ ΠΙΟ ΚΑΛΟΙ ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ
14.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
15.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ Σειρά
16.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αόρατος μπαμπάς»
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΤΟ ΧΡΗΜΑ
ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΑΡΜΕΓΕ ΛΑΓΟΥΣ ΚΑΙ ΚΟΥΡΕΥΕ ΧΕΛΩΝΕΣ
22.00 THE GYM SHOW
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γεννημένος εγκληματίας»
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η προδοσία»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «"Ζουμερή" αποστολή»
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ