ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ Λ. Ιωνίας 91 (Σταθμός ΕΗΣ, έναντι Κοσμικού), ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑΣ Μιχ. Βόδα 101, ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Μιχαλακοπούλου 152, ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Σεβαστουπόλεως 127 - Βολανάκη 5 (Ερυθρός Σταυρός), ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Πουλίου 18 - Λαμίας (Αγ. Δημήτριος), ΑΧΑΡΝΩΝ Βικέλα 32 (Από Αχαρνών 353), ΒΥΡΩΝΑΣ Αναπήρων Πολέμου 18 & 25ης Μαρτίου (Καρέας), ΒΥΡΩΝΑΣ Εμπεδοκλέους - Παν. Τσαλδάρη 68 (τέρμα Αγ. Αρτεμίου), ΒΥΡΩΝΑΣ Νικ. Αρώνη 5 (από Χρυσ. Σμύρνης 45 - πλ. Αγ. Λαζάρου), ΓΑΛΑΤΣΙ Τραλλέων 82 (Αγ. Ανδρέας), ΓΑΛΑΤΣΙ Νάξου 24 (Από Λ. Γαλατσίου, προέκταση Καραϊσκάκη), ΓΚΥΖΗ Σχινά 12 (στ. Σόνια), ΓΚΥΖΗ Ιθώμης 6, ΖΩΓΡΑΦΟΥ Παπάγου 75, ΙΛΙΣΙΑ ΑΝΩ Εθν. Αντίστασης 66 (8η στάση λεωφ. Ανω Ιλισίων), ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ Εθνικής Αντιστάσεως 105, ΚΑΛΛΙΘΕΑ Αγ. Πάντων και Εσπερίδων 69, ΚΑΛΛΙΘΕΑ Γ. Γρυπάρη 137 (πρώην Ι. Μεταξά) Πλ. Δαβάκη, ΚΑΛΛΙΘΕΑ Ελ. Βενιζέλου 186 (Στάση Σκρα), ΚΑΛΛΙΘΕΑ Δημοσθένους 181, ΚΟΛΩΝΑΚΙ Καψάλη 3, ΚΟΛΩΝΟΣ Αλεξανδρείας 17 και Πέτρας, ΚΥΨΕΛΗ Κυψέλης 99 (Πλ. Κυψέλης), ΚΥΨΕΛΗ Σποράδων 26 - Σπετσοπούλας 1, ΚΥΨΕΛΗ Αγίας Ζώνης 40, ΛΑΜΠΡΙΝΗ Χριστιανουπόλεως 26, Λ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ Ιπποκράτους 213 (Νεάπολη Αθήνας), Ν. ΚΟΣΜΟΣ Ιππώνακτος - Σωστράτου 27 (από Φραντζή 53 - Φανάρια), Ν. ΚΟΣΜΟΣ Θ. Βρεσθένης 73, ΟΜΟΝΟΙΑ Πειραιώς 60, ΟΜΟΝΟΙΑ Στουρνάρη 61 & 3ης Σεπτεμβρίου, ΠΑΓΚΡΑΤΙ Πρατίνου 82 & Αντήνορος 24, ΠΑΓΚΡΑΤΙ Ηλιάδος 136 - Δαμαγήτου (Αγ. Αρτέμιος - Φιλολάου), ΠΑΓΚΡΑΤΙ Δαμάρεως 26 & κονωνος (πλ. παλαιού ΙΚΑ), ΠΑΤΗΣΙΑ Καυτατζόγλου 9 (πάροδος Πατησίων 305, δίπλα στο 7ο Θεραπευτήριο ΙΚΑ), ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΚΑΤΩ Αθηναίου 22 (Πλ. Ηούς), ΠΛ. ΑΜΕΡΙΚΗΣ Σταυροπούλου 44 - Λεμεσού (κιν/φος Στούντιο), ΠΛ. ΒΙΚΤΩΡΙΑΣ Δεριγνύ 33 και 3ης Σεπτεμβρίου, ΠΛ. ΚΑΝΙΓΓΟΣ Κωλέττη 33 & Πατούσα (από Σόλωνος 142, πλ. Κάνιγγος), ΠΛ. ΚΟΛΙΑΤΣΟΥ Πάτμου 26 και Μιχ. Νομικού (από Πατησίων 217 - Στάση Ράδιο Σίτυ), ΣΕΠΟΛΙΑ Δράμας 119 & Φοινίκης, ΣΥΝΤΑΓΜΑ Κολοκοτρώνη 25 - Λέκκα.
ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Τσούντα 43 (κάθετος επί της Αχαρνών 395), ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ Λ. ΒΟΥΛ/ΝΗΣ Καφαντάρη 3 και Βουλ/νης, ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Προύσσου 5 - Δημητσάνης (έν. Νοσ. Αγ. Σάβ., όπ. Αστυν. Μεγάρου), ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Σινώπης 1 και Μεσογείων (Πύργος Αθηνών), ΑΧΑΡΝΩΝ Χέυδεν 34-36, ΒΥΡΩΝΑΣ Κύπρου 76-78, ΓΑΛΑΤΣΙ Βεΐκου 42 και Ηροδότου 1, ΔΑΦΝΗ Εθν. Μακαρίου 95, ΖΩΓΡΑΦΟΥ Λεωφ. Παπάγου 123, ΙΛΙΣΙΑ ΑΝΩ Γρ. Αυξεντίου 16-18, ΚΑΛΛΙΘΕΑ Σόλωνος 94-96, ΚΑΛΛΙΘΕΑ Αριστείδου 129-133, ΚΟΛΩΝΑΚΙ Σκουφά 32, ΚΟΥΚΑΚΙ Δημητρακοπούλου 83, ΚΥΨΕΛΗ Τήνου 41 και Επτανήσου, ΚΥΨΕΛΗ Νάξου 17 και Μυτιλήνης (στάση Λυσσιατρείο), ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΘΗΝΑΣ Αρματολών - Κλεφτών 2 (από Ασκληπιού 152), ΠΑΓΚΡΑΤΙ Σπ. Μερκούρη 16, ΠΑΓΚΡΑΤΙ Κόνωνος 58 (δίπλα ΙΚΑ), ΠΑΤΗΣΙΑ Μαρκορά 26 Πλ. Χαλεπά (Κυπριάδου), ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΑΤΩ Σκιάθου 9 (ΕΗΣ), ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΑΝΩ Τριών Ιεραρχών 57-59, ΣΕΠΟΛΙΑ Βορ. Ηπείρου 153 (Πλατεία Αγ. Μελετίου - έναντι εκκλησίας).
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Σεβαστουπόλεως 82, ΒΥΡΩΝΑΣ Αναλήψεως 54 - Τιμοθέου 103 (εκκλ. Ανάληψη), ΓΟΥΔΙ Γκανογιάννη 75-77 και Λουλουδιών, ΚΑΛΛΙΘΕΑ Λασκαρίδου 175 - Σπάρτης 106 (από Θησέως 208), ΚΑΛΛΙΘΕΑ Φιλαρέτου 24-26 και Σωκράτους (παραπλεύρως ΙΚΑ), ΚΕΝΤΡΟ Ιπποκράτους 33, ΚΟΛΩΝΟΣ Πύλου 13 (από Λένορμαν 80), ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑ Δοϊράνης 44 και Κασταλίας, ΠΑΤΗΣΙΩΝ 3ης Σεπτεμβρίου 159 (στάση Κεφαλληνίας), ΣΥΝΤΑΓΜΑ Νίκης 17.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ Αργολίδος 32 (Πάροδ. Κηφισίας 41), ΓΑΛΑΤΣΙ Κύκνων και Κρήτης 1 (από Λ. Γαλατσίου 77), ΚΑΛΛΙΘΕΑ Ανδρομάχης 32 (Χαροκόπου), Λ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ Σπ. Τρικούπη 69 (από Λ. Αλεξάνδρας 30), ΟΜΟΝΟΙΑ Λυκούργου 18, ΠΑΓΚΡΑΤΙ Δαμάρεως 81 (Προφ. Ηλίας), ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΑΤΩ Ιακωβάτων 41 (Παραπλ. Νοσ. ΠΑΜΜΑΚΑΡΙΣΤΟΣ), ΠΛ. ΑΜΕΡΙΚΗΣ Μηθύμνης 46 - Μοσχονησίων, ΤΑΥΡΟΣ Γρ. Λαμπράκη 26.
Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ Κ. Θεοτόκου 16 και Σάρδεων, Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ Σ. Καραγιώργη και Ποσειδώνος 12, ΠΕΡΙΣΣΟΣ Χάλκης 2α και Σαλαμίνος, Ν. ΙΩΝΙΑ Δ. Σολωμού 32.
Ν. ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ Σαλαμίνος 57, Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ Πράσινου Λόφου 4 και Φιλλύρων 10.
ΚΑΛΟΓΡΕΖΑ Κασταμονής 102.
Ν. ΙΩΝΙΑ Ελ. Βενιζέλου 80-82.
ΑΙΓΑΛΕΩ Θηβών 465, ΑΙΓΑΛΕΩ Αγ. Γεωργίου 20 και Ευρυτανίας 2, ΧΑΪΔΑΡΙ Φαβιέρου 23, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Θηβών 256.
ΑΙΓΑΛΕΩ Στ. Σαράφη 105, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Πέλοπος 68 πλησίον ΙΚΑ.
ΑΙΓΑΛΕΩ Αναγεννήσεως 26, ΧΑΪΔΑΡΙ Γ. Παπανδρέου 60, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Κυκλαμήνων 7 έναντι Αγ. Ιεροθέου, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Ρούσβελτ 10 από Εθν. Αντιστάσεως 1.
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ Παλ. Πατρών Γερμανού 34, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Αγ. Αναστασίας 46 και Κονδύλη 48.
ΝΙΚΑΙΑ Χαλδαίας 11 και Δαρδανελίων, ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Ξενοφώντος 34 πλατεία Μέμου, ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Μυκηνών 18, ΚΑΛΛΙΠΟΛΗ Καζανόβα 94 και Λυγινού, ΝΙΚΑΙΑ Γρηγ. Λαμπράκη 229 και Θεσσαλονίκης 23, ΠΕΙΡΑΙΑΣ Γρ. Λαμπράκη 81, ΜΟΣΧΑΤΟ Μακρυγιάννη 10.
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Ανθιμου Γαζή 4 Αγ. Αντωνίου, ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤΗΣ Αλεξ. Φλέμιγκ 56, ΠΕΙΡΑΙΑΣ Σαχτούρη 29-31, ΝΙΚΑΙΑ Π. Ράλλη 420 και Φρυγίας.
ΠΕΙΡΑΙΑΣ Ηρώων Πολυτεχνείου 3, ΠΕΙΡΑΙΑΣ Αγ. Δημητρίου 127 και Κουμουνδούρου, ΝΙΚΑΙΑ Προύσης 15 - Πλ. Αγ. Γεωργίου.
Γαμβέτα 100- Τομπάζη - Μ. Μπότσαρη, Βούλγαρη 75 - Τέρμα Χαριλάου, Ετεοκλέους 28 - Παράλληλη Γ. Αγγέλου - Χαριλάου, Μπιζανίου 33 - Λεωφ. Στρατού, Θεαγένους Χαρίση 97 Ιπποκράτειο, Χαλκιδικής 74 - Π. Συνδίκα - Ανάληψη, Ν. Εγνατία 164 Λοιμωδών, Κλείτου 24 - Γαριβάλδη 32 Ιπποκράτειο, Αλεξανδρείας 10 Ανάληψη - Μ. Μπότσαρη, Ιλιάδος 12 - Κων/λεως, 25ης Μαρτίου 99 - Ν. Εγνατία, Γ. Λαμπράκη 159 - Α. Τούμπα, 28ης Οκτωβρίου 24 - Βασ. Ολγας, Α. Θράκης 10 - Κ. Τούμπα, Ανω Τζουμαγιάς 61 - Γρ. Λαμπράκη 100 - Τούμπα, Β. Γεωργίου 37 - Φάληρο, Αμφιπόλεως 11 στάση Κληματαριά - Κ. Τούμπα, Α. Παπαναστασίου 93 Αλυσίδα - Μ. Μπότσαρη, Β. Ολγας 167 - Γραβιάς.
Α. Ιασονίδου 34 - Αγ. Δημητρίου 120, Απ. Παύλου 23 - Ολυμπιάδος 135 Τούρκικο προξ., Κασσάνδρου 49 Διοικητήριο, Εγνατίας 136 - Καμάρα, Φράγκων 1 Πύλης Αξιού - Δικαστήρια, Β. Ηρακλείου 26 Μοδιάνο, Αγ. Σοφίας 12 - Τσιμισκή, Μητροπόλεως 94 - Διαγώνιος, Εγνατίας 40.
Φιλιππουπόλεως 44, Ελ. Βενιζέλου 43.
Π. Λεβαντή 54.
Μ. Αλεξάνδρου 60, 25ης Μαρτίου 86 (πρώην Τζ. Κένεντι).
Αργυρουπόλεως 29 Διώροφα - Καλαμαριά, Σμύρνης 14 Ν. Κρήνη, Αιγαίου 55, Εθν. Αντίστασης 99 - Βότση, Καυκάσου 40 Αγ. Παντελεήμονας.
Π. Τσαλδάρη 19 Αγ. Γεώργιος.
Αγ. Παντελεήμονος 3, Πολυγύρου 1 Ανθόκηποι.
Εδέσσης 1 - Πλ. Τερψιθέας, Καραβαγγέλη 11 - Καποδιστρίου - Ηλιούπολη.
Β. Γεωργίου 156 Παλιό τέρμα Νεάπολης.
Αγ. Σπυρίδωνος 8 όπισθεν Αγ. Σπυρίδωνος.
Προφ. Ηλία 71 Δρόμος προς Πανόραμα - Πυλαία, Μ. Μπότσαρη 130 - Παπάφη, Αμπελοκήπων 22 - Αστυνομία Σταυρούπολης, Αγ. Δημητρίου 127, Γαμβέτα 120 & Αρτέμιδος (Μ. Μπότσαρη), 28ης Οκτωβρίου 24 - Βασ. Ολγας, Τσιμισκή 91, Εγνατία 40, Κων/λεως 70 - Ιπποκράτειο, Αγ. Μαρίνης 11 - Α. Τούμπα, Εγνατία 107 - Κων. Παλαιολόγου - Καμάρα, Μητροπόλεως 46-48, Ρήγα Φεραίου 90 - Σχολείο Θερμού - Συκιές, Πόντου 130 - Πασαλίδη - Καλαμαριά, Ελευθερίας 45 - Αμπελόκηποι, Αριστοτέλους 30 - Εγνατία, Τραπεζούντος 8 - Ανάληψη.
Α. Παπαναστασίου 110 - Χαριλάου, Αγγελάκη 33 - Εκθεση, Μ. Ασίας 43 - Κ. Τούμπα, Πέτρου Λεβαντή 59 - Ελευθέριο, Β. Γεωργίου 143, τέρμα Νεάπολης, Β. Γεωργίου 37 - Φάληρο.