Ο Γιώργος Μποροβήλος, του Συνδέσμου Αρκαδίας, κληρώθηκε να διευθύνει την αναμέτρηση των «συγκατοίκων» Πανιωνίου - ΑΕΚ. Στα υπόλοιπα παιχνίδια της 5ης αγωνιστικής θα σφυρίξουν: Αιγάλεω - Ηρακλής (Δούρος), Προοδευτική - Ακράτητος (Μπριάκος), Παναθηναϊκός - Ιωνικός (Σπυρόπουλος), Πανηλειακός - ΠΑΟΚ (Φινοκαλιώτης), Ξάνθη - Ολυμπιακός (Τσίκινης), Χαλκηδόνα - Καλλιθέα (Καλόπουλος), Αρης - ΟΦΗ (Σκουφίτσας).