ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ 07.25 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΑΙΟΛΟΣ ΕΞ. ΙΙ 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΙΘΑΚΗ 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 3 07.30 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΧΑΪΣΠΙΝΤ 2 07.45 Πάρο, Νάξο, ΕΞ. ΠΗΓΑΣΟΣ 07.45 Κύθνο, Σέριφο, Σίφνο, Κίμωλο, Μήλο, ΕΞ. ΑΦΡΟΔΙΤΗ 08.00 Σύρο, Τήνο, Μύκονο, ΕΞ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 08.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΝΤΑΛΙΑΝΑ 14.00 Σύρο, Πάρο, Σέριφο, Σίφνο, Κίμωλο, Μήλο, ΡΟΔΟΣ 14.00 Πάτμο, Λέρο, Κάλυμνο, Κω, Νίσυρο, Τήλο, Ρόδο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 16.00 Χανιά, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ 17.30 Πάρο, Νάξο, Θήρα, ΘΕΟΦΙΛΟΣ 19.00 Χίο, Μυτιλήνη, ΠΑΝΑΓΙΑ ΕΚΑΤ/ΝΗ 20.00 Πάρο, Νάξο, Ιο, Θήρα, ΠΡΕΒΕΛΗΣ 20.00 Ρέθυμνο, ΕΞ. ΑΠΟΛΛΩΝ 20.00 Εύδηλο, Καρλόβασι, Βαθύ, ΚΡΗΤΗ Ι 20.30 Ηράκλειο, ΛΙΣΣΟΣ 21.00 Χανιά, ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΛΑΣ 21.00 Ηράκλειο, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 1 23.30 Κατάπολα, Πάτμο, Λέρο, Κω, Ρόδο, ΡΟΜΙΛΝΤΑ 23.30 Πάρο, Νάξο, Ηρακλειά, Σχοινούσα, Κουφονήσια, Δονούσα, Κατάπολα, Αιγιάλη, Αστυπάλαια, ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 1 Κατάπολα, Πάτμο, Λέρο, Σίφνο, Κω, Ρόδο.