08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Η Τοσοδούλα - Ο Ποντικούλης μάστορας
10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Δημοτικά τραγούδια από το Θέατρο Βράχων του Δήμου Βύρωνα
16.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Ηπειρώτικα τραγούδια από το θέατρο Βράχων
16.55 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Γιάννης Ρίτσος
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Φολκλορικά συγκροτήματα από τη Βουλγαρία
20.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Τραγούδια από το συγκρότημα Μπαλκάν Εξπρές
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Ο Ερωτόκριτος και η χαμένη τιμή της Αρετούσας
23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
04.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
05.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ
06.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΦΡΑΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΑΡΜΕΛΛΑΔΑ
09.30 ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΣΤΗ ΣΚΙΑΘΟ (Ε)
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαζύγιο αλά ιταλικά»
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
20.00 Η ΔΟΜΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΤΗΣ
21.00 ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ - ΚΛΑΣΙΚΟ ΜΠΡΟΝΤΓΟΥΕΪ «June moon»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΔΡΟΜΟΙ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επιχείρηση των κύκνων»
08.00 ΒΛΑΧΟΦΩΝΩΝ ΠΕΡΙΟΧΩΝ ΧΟΡΟΙ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
10.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Τοτό εναντίον των τεσσάρων»
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Να ζήσουν τα φτωχόπαιδα»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΑΞΙΔΙΑΡΙΚΑ ΠΟΥΛΙΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Θανάσης, η Ιουλιέτα και τα λουκάνικα»
20.45 EUROMANIA NEWS
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εντολή εν λευκώ»
24.00 CHAMPIONS NET
02.00 ΜΑΤΛΟΚ
07.30 ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ... ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ
08.00 ΤΑ ΚΟΥΤΑ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙΑ
08.30 Ο ΜΑΓΙΚΟΣ ΑΥΛΟΣ
11.00 ΜΑΜΑ ΜΙΑ
12.30 E-LIFE (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντετέκτιβ της πλάκας»
15.00 ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΣΧΑΛΙΑ (Ε)
17.30 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΡΕΪΣ ΝΤΕΡΕ
18.00 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ: ΟΛΛΑΝΔΟΙ ΡΕΜΠΕΤΕΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΤΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΑΞΙΟΘΕΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
21.00 ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ
22.00 ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ
23.00 ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα πικρά δάκρυα της Βερόνικα Φος»
06.00 ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΣ
07.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
16.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.50 SUPER GAME
16.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 SUPER GAME
18.20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.10 ΣΑΝ ΓΛΥΚΟ ΤΟΥ ΚΟΥΤΑΛΙΟΥ
23.15 ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ «ΠΑΣΟΚ μου... sorry»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ «ΠΑΣΟΚ μου... sorry» (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σ' ερωτεύτηκα στα όνειρά μου»
04.30 SURVIVOR
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ
13.00 ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
16.00 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο λεφτάς»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ
23.00 MR BEAN
23.40 ΟΛΑ 2005
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάλη μέχρι θανάτου»
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ-ΚΟΥΣ (Ε)
06.15 ALTER KIDS
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΧΗΡΕΣ CLUB (Ε)
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επάγγελμα γυναίκα»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καβαλάρης των FM Stereo»
22.55 AUTO ALTER
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυρ Γιώργης και οι τρέλες του»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνη διαδρομή»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.30 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΑΜΟΣ ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
21.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δε θέλω να γίνω εκατομμυριούχος»
23.40 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ώρα της αλήθειας»
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.14 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σκιά»
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πασχαλινά αυγά»
12.00 ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μικρός ραλίστας»
15.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δόκτωρ Ζιβάγκο»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Χιονάτη» Α΄ τηλεοπτική προβολή
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα του αστροναύτη»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας Αμερικανός στο Παρίσι»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαγικά κόλπα»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ