07.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
20.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
20.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ «Ιφιγένεια»
07.30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΜΥΘΙΟΥ
08.00 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ
08.15 ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ
08.30 BILLY THE CAT
09.00 ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΔΕ ΔΙΑΒΑΖΕ ΚΑΝΕΙΣ
09.30 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
10.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΘΡΥΛΟΥ «Η καστροπολιτεία - Μονεμβασιά»
10.30 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
12.00 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ
13.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Μπαχάμες - Μπαρμπέιντος»
14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ (Ε)
14.30 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
14.35 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ (Συνέχεια)
15.30 ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΜΕΝΗ ΣΜΥΡΝΗ
16.30 ΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΑΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
20.00 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Η γραμμή Μαζινό»
21.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Beach Volley
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δραπέτης της καταιγίδας»
06.45 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΓΕΝΕΣΗ
11.00 ΙΜΑΛΑΪΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΤΟΠΟΙ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ «Οδυσσέας, ο τελευταίος ήρωας»
13.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μπλόκο»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ «Ιμβρος - μαρτυρία»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ
19.50 ΤΟ ΡΙΖΩΜΑ «Εγκατάσταση»
20.50 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΒΗΣ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ
01.45 ΜΑΤΛΟΚ
07.30 ΤΟ ΕΥΡΩ ΣΤΟΝ ΙΝΔΙΚΟ
08.00 Η ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
08.30 ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
09.00 ΤΑ ΚΟΥΤΑ ΚΟΥΝΕΛΑΚΙΑ
09.30 Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ
10.00 Η ΜΑΓΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΤΕΡΑΤΑΚΙ
10.30 ΕΛΙΟΤ, Ο ΤΑΡΑΝΔΟΣ
11.00 ΕΡΜΙΤΑΖ
11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
12.00 ΟΝ ΔΕ ΛΟΥΖ
12.30 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Κυνηγοί παγόβουνων»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΟΔΑ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
15.00 ΑΣΥΝΗΘΙΣΤΑ ΤΡΕΝΑ «Αυστραλία»
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
16.30 ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΤΩΣΕΙΣ
17.30 ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.50 ΚΑΙΡΟΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.15 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ (Ε)
20.30 ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ (Ε)
21.00 ΧΩΡΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Δραματική σειρά
22.00 E-LIFE
22.30 TA ΠΑΝΤΑ ΡΕΙ
23.00 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαλ»
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.00 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
11.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
12.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.00 ΤΑΝΓΚΟ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)
14.45 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
15.45 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
16.40 SUPER GAME
16.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 SUPER GAME
18.10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
19.10 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΛΛΑΣ, ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
22.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
23.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
00.10 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρελό γουικέντ στου Μπέρνι»
02.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 MOBILE FUN
06.30 ΜΙΑ ΝΕΑ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εμποράκος»
12.00 ΚΡΥΦΑ ΠΑΘΗ Σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΒΕΛΟΥΔΟ ΑΠΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
16.00 ΝΙΝΑ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)
18.30 ΣΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρισδιάστατοι κατάσκοποι»
23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Σειρά
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστήριο της Χρυσής Αράχνης»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.45 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 Η ΕΛΙΖΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ (Ε)
11.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
11.50 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
12.50 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
17.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
18.30 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
21.40 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα σαγόνια του κροκόδειλου»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
00.50 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ
01.50 ΕΡΩΤΙΚΗ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.00 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΗΣ ΑΣΦΑΛΤΟΥ
14.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
15.45 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
17.45 ΧΟΥΑΝΑ, Η ΠΑΡΘΕΝΑ Σειρά
18.45 ΗΡΑΚΛΗΣ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρεμπέτικο»
01.15 ΤΕΞΑΣ ΡΕΪΝΤΖΕΡ
02.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
03.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.30 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ ΦΙΣΕΡ
04.45 CENTURY CITY Σειρά
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ