- Εργα Χάιντν, Φορέ, Μηνά, Δραγατάκη κ.ά. παρουσιάζει το «Trio da Camera» (φωτ.) (Σπύρος Παπικινός - φλάουτο, Β. Μ. Scabellone - τσέλο, Μυρτώ Ακρίβου - πιάνο) τη Δευτέρα (8.30 μ.μ.), στο Πολιτιστικό Κέντρο Μπενετάτου, στο Ψυχικό (Δρόση και Δροσίνη, πλ. Σολωμού, τηλ. 210 6754.135).
- Η Ενωση Ελλήνων Μουσουργών διοργανώνει τη Δευτέρα, στο Κέντρο Γραμμάτων και Τεχνών «Αποψη» (Δεινοκράτους 35), στις 8 μ.μ., εκδήλωση - παρουσίαση του συνθέτη Αλέξανδρου Καλογερά.
Μια μοναδική συναυλία δίνουν οι Αμερικανοί
«Oneida», σήμερα στο
Club Underworld, κομίζοντας το εξαιρετικό άλμπουμ τους «The Wedding». Τη συναυλία θ' ανοίξουν οι Αυστραλοί
«Hard Candy». Στα decks,
οι Αργύρης Ζήλος Χρήστος Δασκαλόπουλος.