Στο σπίτι του βρίσκεται από χτες ο μεγάλος ερμηνευτής Γρηγόρης Μπιθικώτσης,μετά την περιπέτεια υγείας που είχε. Ο Γρηγόρης Μπιθικώτσης υποβλήθηκε, στα μέσα Ιούλη, σε επιτυχή χειρουργική επέμβαση αντιμετώπισης ανευρύσματος κοιλιακής αορτής, στο νοσοκομείο "Υγεία". Μετά από δύο περίπου βδομάδες νοσηλείας και ιατρικής παρακολούθησης, κρίθηκε δυνατή η εξαγωγή του. Τέλος καλό, όλα καλά για τον δημοφιλή καλλιτέχνη. Πολλές ευχές και πάλι.