Με την αρ. 1/2007 έκθεση του Εισηγητή της πτωχεύσεως της ανώνυμης εταιρείας με την επωνυμία «ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΕΠΙΠΛΩΝ & ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΞΥΛΟΥ - Κ. ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ & ΥΙΟΙ ΑΕΒΕ», με έδρα την Πρέβεζα, επιτράπηκε η εκποίηση της κινητής της περιουσίας, η οποία εκτιμήθηκε σε 600 ευρώ και ορίστηκε η 13/3/2006, ημέρα Τρίτη και ώρα 12.00 μμ για την εκποίησή της στο κατάστημα του Πρωτοδικείου Πρέβεζας.
Πρέβεζα, 5 Φεβρουαρίου 2007
Ο Οριστικός Σύνδικος της Πτώχευσης
ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Ε΄ 20 - ΠΡΕΒΕΖΑ
ΤΗΛ. 26021