07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κλασικά κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο αγώνας βόλεϊ: ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΜΟΥΔΑΝΙΑ
17.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό λαϊκό τραγούδι και στους σύγχρονους δημιουργούς με τον Πάρη Μήτσου. Καλεσμένος ο «ακριβός του» φίλος Νίκος Μαμαγκάκης, που μιλά για τη φιλία και συνεργασία του μ' όλους τους μεγάλους του ρεμπέτικου
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.20 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Με αγώνες ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ...
22.05 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ «Μαγικό καμπούρικο αλογάκι» μέρος 1ο. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ελένη Φιλιούση
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
12.00 EURO 2008
14.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ «Μουσική και χορός»
15.30 ΝΒΑ - Εκπομπή
16.00 Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ Ο ΤΕΡΙΑΝΤ
17.15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
19.00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ Απευθείας μετάδοση
21.45 EURO 2008 «Ελβετία - Πορτογαλία»
23.50 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ «Τουρκία»
24.00 ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ «Γαλλικός Μάης: Μια επανάσταση 40 Μαΐων»
05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 DARWING DUCK
10.30 ΤΣΙΠ ΚΑΙ ΝΤΕΪΛ
11.00 Ο ΜΙΚΥ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΑΠΟ ΤΟ ΦΡΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ
13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 EURONET 2008
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 EURONET 2008
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 EURO 2008 «Τουρκία - Τσεχία»
23.45 EURONET 2008
Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δε μένουμε πια εδώ»
07.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ
07.20 6 + ΣΗΜΕΡΑ
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
11.30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
14.30 ΛΥΡΑΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
17.30 ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ ΠΑΡΑΜΟΝΕΥΟΥΝ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ
18.30 ΑΠΟΔΡΑΣΗ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
21.00 ΝΕΟ ΤΣΙΡΚΟ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας Βέγγος για όλες τις δουλειές»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
01.30 ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΣΥΜΠΤΩΣΕΙΣ
06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
08.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
09.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
09.45 ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΙ ΕΡΧΕΤΑΙ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.40 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.50 EXTREME MAKEOVER - HOME EDITION
15.45 ALIAS (Ε)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φαφλατάς»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινός θάλαμος»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα ερπετά»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ (Ε)
02.15 ΠΡΟΚΛΗΣΗ (Ε)
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.50 MOBILE FUN
04.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
05.50 STUDIO ALPHA
10.00 ΑΥΤΟΣ ΜΑΣ ΕΛΕΙΠΕ
12.50 STARS SYSTEM
13.50 ΑΥΛΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
15.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
16.45 ΖΩΗ ΞΑΝΑ
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΑ ΠΕΙΣ ΚΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ατέλειωτοι αρραβώνες» Α΄τηλεοπτική προβολή
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΔΥΟ ΑΝΤΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ, ΙΙ Σειρά
06.30 ALTER KIDS
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TV WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ
23.30 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απάγοντας το Σινάτρα»
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ... ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΜΟΜΜΥ
10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
13.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξι μέρες, επτά νύχτες»
16.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.00 ΤΑΧΙ GIRL (Ε)
19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «25η Ωρα»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νταντά αμέσου δράσεως: Και πάλι μαζί»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΣΑΚΙ ΤΣΑΝ
07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μίνι πράκτορες 2: το νησί των χαμένων ονείρων»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ
18.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρίγωνο των Βερμούδων» Α΄ τηλεοπτική προβολή
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χαρτοπαίκτης»
04.30 DEADWOOD
05.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ