Στη με αριθμό κατάθεσης 169/28-5-2008 αγωγή Χρησικτησίας της Ελένης χήρας Πέτρου Δρακούλη θυγ. Ιωάννη και Μαρίας Σεμερτζίδου ΚΑΤΑ του Στέφανου Σεμερτζίδη του Σάββα, κατοίκου πρώην Βαμβακιάς και τώρα άγνωστης διαμονής, εκδόθηκε η υπ' αριθμ. 7/2009 απόφαση του Ειρηνοδικείου Λαγκαδά, που επιδόθηκε στον κ. Εισαγγελέα Πρωτοδικών Θεσ/νίκης για τον ως άνω εναγόμενο και η οποία δέχθηκε την ως άνω αγωγή και αναγνώρισε την ενάγουσα κυρία ενός οικοπέδου, που βρίσκεται στη Βαμβακιά Λαγκαδά του Ν. Θεσ/νίκης, στο 17 Ο.Τ. έχει αριθμό 69 και μ2-556 με σύνορα όπως στην απόφαση αναφέρεται. Αντίγραφο της απόφασης επιδόθηκε στον κ. Εισαγγελέα Θεσ/νίκης που διέταξε τη δημοσίευση περίληψης αυτής στις εφημερίδες ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ Αθηνών και ΑΥΡΙΑΝΗ Μακεδονίας-Θράκης.
Θεσσαλονίκη 3-2-2009
Ο Πληρεξούσιος Δικηγόρος
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠ. ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ