07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή, ενημερωτική εκπομπή
09.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή του «902»
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
16.50 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
17.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια
17.35 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε) Θέμα: Νεφρολιθίαση. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη
18.30 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ Αρχιτεκτονική! Τέχνη ή επιστήμη; Και τα δύο μαζί κάνουν τις «Αρχιτεκτονικές Προσεγγίσεις». Εκθέσεις αρχιτεκτόνων, τάσεις και αποτελέσματα που φτιάχνουν το αισθητικό περιβάλλον μας
19.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ (Ε) Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της Τέχνης και των Γραμμάτων, που έφυγαν, αφήνοντας σημαντικό έργο. Με την Σοφία Αδαμίδου
19.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλόουν» (2ο)
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 Η ΜΑΚΡΙΝΗ ΒΡΟΝΤΗ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ Ξένη σειρά (3ο)
22.30 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ Ενημερωτική εκπομπή, με τον Ζήση Νούσια
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.30 ΜΙΚΙ ΜΑΟΥΣ
09.00 ΕΙΔΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΟΣΟ
09.30 ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
10.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα μπουζούκι αλλιώτικο από τ' άλλα»
11.45 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
12.15 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ (Ε)
15.00 ΝΤΑΓΚ
15.30 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ
16.00 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ
16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ (Ε)
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ (Ε)
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΠΑΡΑΒΑΣΗ
20.00 AMAZON WITH BRUCE PARRY
21.00 ΑΡΗΣ - ΖΑΝΤΑΡ (Αγώνας μπάσκετ για το EUROCUP - Ζωντανή μετάδοση)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ: ΟΙ ΝΕΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ (Ε)
01.45 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
06.30 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 HISTORY CHANNEL «Αρχαία Ιστορία: Η έσχατη αντίσταση των τριακοσίων»
17.00 ΜΕΤΑΞΥ ΟΥΡΑΝΟΥ ΚΑΙ ΓΗΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τύφλα να 'χει ο Μάρλον Μπράντο»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ
23.00 PRESS
00.15 HISTORY CHANNEL «Η ζωή μετά τον άνθρωπο» (Ε)
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
08.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟς ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
10.30 ΕΚΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ
11.30 ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
12.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΤΥΡΙΩΝ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.20 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚΛΕΟΝΤ
15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.30 ΚΑΤΑΠΑΤΗΤΕΣ
19.30 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ
20.00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΥΣΤΟ, ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΡΧΑΡΙΕΣ
21.00 ΕΝΑΣ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε)
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντέιβιντ Κρόκετ, ο προστάτης των φτωχών»
01.30 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
02.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ (Ε)
04.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
05.00 ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ
05.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)
06.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 10 - 1 ΜΑΖΙ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.50 LOVE BITES
18.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΚΑΡΜΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
22.00 ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΠΟΡΡΗΤΟ
23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
24.00 DESPARATE HOUSEWIFES
01.00 PRIVATE PRACTICE
02.00 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)
03.00 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.40 MOBILE FUN
05.15 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)
06.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.05 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ (Συνέχεια)
18.00 FATUS OLUS
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια Ιταλίδα απ' την Κυψέλη»
23.15 ΜΙΑ ΝΥΦΗ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ (Ε)
00.15 SEX AND THE CITY
01.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ (Ε)
03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.15 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
06.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ Ενημερωτική εκπομπή
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΠΕΙΤΕ TO ΣΤΟ ALTER
11.00 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ Ψυχαγωγική εκπομπή
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS
18.30 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Thunderbirds»
23.00 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αγριόγατα»
04.30 ΑΛΤΣΙΝΤΕ ΝΤΕ ΓΚΑΣΠΕΡΙ - Β' μέρος
06.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΡΕΙΣ ΧΑΡΙΤΕΣ (Ε)
15.40 ΛΑΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΓΕΙΤΟΝΕΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 50 - 50 (Ε)
18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ήρωες του δάσους»
22.45 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
24.00 4 (Ε)
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 Η ALICIA KEYS ΜΙΛΑ ΣΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ ΟΥΓΓΑΡΕΖΟ
02.15 ΔΙΣ ΕΞΑΜΑΡΤΕΙΝ - ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ (Ε)
04.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλίφορντ, το κουταβάκι»
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ live
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δείπνο δολοφόνων»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θαλάσσια έκρηξη»
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το νόημα της ζωής και πώς να το χάσετε»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ