07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Το βήμα του Καραγκιόζη»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σημείο καμπής»
17.30 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπιση των σημαντικότερων γεγονότων της εβδομάδας
18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη
19.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Peter the Great
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο ποδοσφαιρικός αγώνας της Δ' εθνικής κατηγορίας «Αθηναϊκός - Φωστήρας»
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.00 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ
10.30 MEDITERRANEO
11.00 «ΑΕΙΝΑΥΤΕΣ» ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ Η ΘΑΛΑΣΣΑ
11.30 ΕΔΩ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΕΥΡΩΠΗ
12.00 ΑΠΟ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟ «Αμφισσα»
12.30 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
13.30 ΤΟΠΩΝ ΜΝΗΜΕΣ
14.00 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ
14.30 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Cheetah Girls 2»
17.00 ΜΠΑΣΚΕΤ «Ηλυσιακός - Πανιώνιος»
19.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ
20.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Αμαζόνιος»
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κολασμένοι πόθοι»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΚΑΙΡΟΣ
24.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 TIMOΝ ΚΑΙ ΠΟΥΜΠΑ
10.30 ΤΑ 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ
11.00 ΑΛΛΑΝΤΙΝ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΤΑΡΖΑΝ Ο ΘΡΥΛΟΣ (Ε)
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επιστροφή του Τζαφάρ»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 PRE GAME
16.45 SUPER LEAGUE - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Σκόντα Ξάνθη - Παναθηναϊκός»
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το αμαξάκι»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
01.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Ε)
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
07.00 ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
08.00 ΣΤΟ ΗΜΙΚΥΚΛΙΟ
09.00 ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ
10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ
15.00 ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ
17.00 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ
18.00 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ
19.00 Η ΕΚΣΤΡΑΤΕΙΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
20.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.05 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοροϊδάκι της δεσποινίδας»
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Αφιέρωμα: Αμερικάνικες τοιχογραφίες εποχής»: «Τα παιδιά του σουίνγκ»
02.30 Η ΕΚΣΤΡΑΤΕΙΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
03.30 «Β' ΕΘΝΙΚΗ»
05.30 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)
06.00 ΛΙΤΣΑ. COM (E)
07.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
08.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
09.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
10.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
12.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.15 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.20 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
14.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δημοφιλής ...κατά τύχη»
16.30 EXTREME MAKEOVER: HOME EDITION
18.10 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τεντι μπόι, αγάπη μου»
20.00 ANT1 NEWS
21.00 Κος & Κα ΠΕΛΣ (Ε)
22.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
23.00 ΟΛΑ 10+ Σατιρική εκπομπή
01.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
02.10 ΜΗ ΜΟΥ ΛΕΣ ΑΝΤΙΟ (Ε)
03.10 ΦΙΛΗ ΖΩΗΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 MOBILE FUN
05.20 ΚΑΡΑΜΠΟΛΑ (Ε)
06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ (Ε)
08.00 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)
09.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Συνέχεια)
14.00 ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ (Ε)
15.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΗΣ IV - Επεισ. 3 + 4
16.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα αγόρια της ζωής μου»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 KITCHEN NIGHTMARES
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αρχόντισσα και ο αλήτης»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινή δύναμη»
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόλυτος τρόμος»
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
05.15 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 TV WEEKEND BEST OF Ψυχαγωγική εκπομπή
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 LIFESTYLE Εκπομπή
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Lipstick Jungle»
23.30 ΟΙ ΠΥΛΕΣ ΤΟΥ ΑΝΕΞΗΓΗΤΟΥ Ενημερωτική εκπομπή
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κώδικας δολοφονίας»
06.00 ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΜΟΜΜΥ - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.15 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
12.50 MEGA STAR
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 TRACTION
15.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρομπέν των Δασών: Οι ήρωες με τα κολάν»
17.15 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.20 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
19.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΞΑΝΘΙΑΣ (Ε)
22.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καμαριέρα»
00.40 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.50 WORLD SERIES OF POKER
01.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The Jacket»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.30 POWER RANGERS: MYSTIC FORCE Παιδική σειρά
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελλα, η μαγεμένη»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά μυστηρίου
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρελό κυνήγι του θησαυρού»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορίτσι για σπίτι»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νέος εφιάλτης»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μιμίκ»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΓΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ Αγροτική εκπομπή
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ