07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Παιδικές ταινίες, κινούμενα σχέδια, Καραγκιόζης, εκπαιδευτικά
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ... με μουσική, χορό και καλές θεατρικές παραστάσεις
16.30 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στη Γιώτα Νέγκα. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πάρης Μήτσου
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.20 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Με αγώνες ποδοσφαίρου, βόλεϊ, μπάσκετ...
22.05 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ «Ζιζέλ 1ο» Επιμέλεια - παρουσίαση: Ελένη Φιλιούση
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΠΑΡΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Εκπομπή ανασκόπησης
11.00 ΠΑΡΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ «Summary»
12.00 ΠΑΡΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Κολύμβηση, Στίβος
14.50 ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΣΤΙΒΟΥ «Τελικοί» Απευθείας μετάδοση
17.45 ΠΑΡΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Κολύμβηση. Στίβος (Μ)
19.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Κρήτη και Κύπρος»
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.15 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ: ΜΑΞ ΟΦΙΛΣ «Μαντάμ Ντε»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Υποβρύχιος έρωτας»
05.50 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 DARWING DUCK
10.30 ΤΣΙΠ ΚΑΙ ΝΤΕΪΛ
11.00 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ ΤΣΟΚΛΗ (Ε) «Ζάμπια»
13.30 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΤΡΑΠΕΖΙ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΣΙΝΕΜΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπρινκ»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 PRE GAME
19.00 SUPER LEAGUE «Αστέρας Τρίπολης - Λάρισα» Απευθείας μετάδοση
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χρώμα του χρήματος»
07.00 ΦΟΡΟΙ, Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
07.20 6 + ΣΗΜΕΡΑ
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
11.30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Απευθείας μετάδοση
15.00 ΠΕΡΙ ΓΗΣ Ο ΛΟΓΟΣ
16.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάση πάρε τ' όπλο σου»
20.30 MOTO GP «Γκραν Πρι ΗΠΑ» Απευθείας μετάδοση
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το λυκόσκυλο του βορρά»
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
06.00 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
07.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
08.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
09.45 ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑΛΕΝΤΟ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 EXTREME MAKEOVER - HOME EDITION
16.15 NORTH SHORE Νεανική σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα κίτρινα γάντια»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οριακές διαπραγματεύσεις»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επισκέπτης από την κόλαση»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.40 ALIAS
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.20 MOBILE FUN
05.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
05.50 STUDIO ALPHA
10.00 KOITA TI EKANEΣ (E)
13.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΙΤΑΛΙΑΣ Απευθείας μετάδοση
16.45 AX ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
19.00 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αληθινά ψέματα»
23.30 ΠΑΜΕ ΓΗΠΕΔΟ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΕΚΠΟΜΠΗ ΓΙΑ ΤΗ FORMULA 1
02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ
06.30 ALTER KIDS
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 TV WEEKEND
16.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπάτσος του θηριοτροφείου»
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μονομάχος»
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γκουρού»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κίνδυνος στο Διάστημα»
06.00 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)
11.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε)
12.00 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
13.10 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ιππότες της Σαγκάης»
17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
18.15 ΜΕ ΘΕΑ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟ (Ε)
19.15 50-50 (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κουνγκ Φου... ζιο!» Α΄ τηλεοπτική προβολή
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παγιδευμένη»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νεαρός Αδάμ»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΙΝΑ
07.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αυτό που θέλει το κορίτσι»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΜΑΡΣ
18.45 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ατσίδας»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Snakes on a plane»
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πανσέληνος»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δέκα τόνοι μπελάδες»
05.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ