Την Κυριακή 5 Δεκέμβρη πραγματοποιείται η Τακτική Γενική Συνέλευση του Συλλόγου Εργαζομένων στην Ιδιωτική Εκπαίδευση Νομού Αττικής «Ο Βύρων», στις 10.30 π.μ. στα γραφεία του συλλόγου (ΕΚΑ Γ' Σεπτεμβρίου 48β, Αθήνα). Στη συνέλευση θα συζητηθεί ο απολογισμός και προγραμματισμός δράσης και η προετοιμασία της απεργίας στις 15 Δεκέμβρη με το ΠΑΜΕ. Επίσης, θα γίνει ενημέρωση από εκπρόσωπο του Μετώπου Αγώνα Σπουδαστών για τις εξελίξεις στην Ανώτατη Εκπαίδευση.