07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
07.30 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ (Ε)
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
15.55 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
16.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.05 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ
17.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θα μεταδοθεί η θεατρική παράσταση «Οι μάγοι του χρήματος»
19.10 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ (Ε) Ενας περίπατος στον κόσμο του βιβλίου με την Αννεκε Ιωαννάτου
20.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... (Ε) Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της τέχνης και των γραμμάτων, που έφυγαν..., αφήνοντας σημαντικό έργο, με την Σοφία Αδαμίδου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
22.10 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε) «Η ιστορία του ελληνικού Καραγκιόζη»
08.30 Η ΚΟΥΝΕΛΟΥΠΟΛΗ
09.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΗΣ ΧΙΓΚΛΙΤΑΟΥΝ (Ε)
09.30 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΤΖΟ ΤΖΟ
10.00 ΠΡΩΪΝΑΚΙΑ (Ε)
10.30 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΘΡΕΣ (Ε)
10.45 ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ (Ε)
11.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
12.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ Νέα εκπομπή
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΠΕΠΕΡ ΑΝ
15.30 ΣΠΟΤ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΕΝΟΣ ΣΚΥΛΟΥ
16.00 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ ΕΝ ΠΛΩ
16.30 ΟΙ ΜΑΓΟΙ ΤΟΥ ΓΟΥΕΒΕΡΛΙ ΠΛΕΪΣ
17.00 ESCAPE
18.45ART@ERT
19.00 ΜΟΝΑ ΖΥΓΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ Νέα εκπομπή
21.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ «Η Ελβετία της Μαγνησίας»
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κολλητός μου» Α' τηλεοπτική μετάδοση
24.00 ESCAPE (Ε)
01.30ART@ERT (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΤΕΙΧΩΝ «Κόκκινη ζώνη» του Ζαφείρη Χαϊτίδη
18.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόσμος και κοσμάκης»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
24.00 15' ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε) Ξένη σειρά
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λότνα»
07.30 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΡΚΤΙΚΗ
08.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
09.00 ΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ
09.50 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ Καθημερινή ενημερωτική εκπομπή
11.00 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ
11.30 ΞΑΔΕΛΦΙΑ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ
12.30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΥΖΙΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ «Ουμπούντ»
15.30 ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΩΝ ΤΡΟΦΩΝ «Γαλοπούλα που υπνωτίζει»
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 «ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ...»
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 Η ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
19.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανθρωπος για όλες τις δουλειές»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
00.30 ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ... (Ε)
01.30 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΦΩΝΕΣ «Πάνω από τις πεδιάδες και τα βουνά του Λάος: οι πρώτοι άνθρωποι»
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ (Ε)
03.30 ΛΗΜΝΟΣ: ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ
04.30 ΤΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ (Ε)
05.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)
06.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ (Τελευταία εκπομπή της σεζόν)
10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ Ζωντανή καθημερινή εκπομπή (Τελευταία εκπομπή της σεζόν)
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινή κοινωνικό μήνυμα προσφοράς
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΚΙΣΜΕΤ
19.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ (Ε)
22.00 ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ (Τελευταία εκπομπή της σεζόν)
23.00 THE REAL HOUSEWIVES OF ATHENS (Ε)
24.00 LAS VEGAS Σειρά περιπέτειας
01.00 ANT1 NEWS
01.10 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
01.20 AMERICA'S GOT TALENT
02.20 REAL HOUSEWIVES OF ATHENS (Ε)
03.20 ΛΟΛΑ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 MOBILE FUN
05.20 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε) Δραματική σειρά
07.00 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το στοιχειωμένο πλοίο»
01.00 THE BIG GAME
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το στοιχειωμένο πλοίο»
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΪΝΟ ΜΟU
13.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
16.00 Μ+Μ (Ε)
17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.20 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
18.00 SINGLES (Ε)
19.00 50 -50 (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ
22.00 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ (Ε)
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάντα θα ξέρω τι έκανες πέρσι το καλοκαίρι»
00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 Η ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΖΗΣΑ (Ε)
02.30 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
03.30 ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Iggy Arbuckle», «Yin Yang Yo!»
07.30 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ Εκπομπή μαγειρικής
11.15 ΜΑΡΙΑ, ΑΓΓΕΛΕ ΜΟΥ Δραματική σειρά
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER STAR
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΖΕΙΣ Κοινωνική εκπομπή
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλέξανδρος»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρίσιμη απόφαση». Περιπέτεια
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Dirty Dancing 2: Νύχτες στην Αβάνα». Αισθηματικό δράμα