07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ξένη σειρά 7ο)
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων, με την Αννα Μπαλλή
18.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στην Χαρά Πομώνη. Με τον Πάρη Μήτσου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.20 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αρχή... του Αρχιμήδη»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
07.30 ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΕΤΣΙ ΕΙΝ' ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ (Ε)
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΜΗΛΑ ΜΟΥ ΠΡΑΣΙΝΑ
11.30 ΣΕ ΗΧΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ (Ε) «Κώστας Πίτσος - λαούτο»
12.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε) «Μικρά Ασία - Βιθυνία»
13.00 ΜΕΤΑ-ΜΟΥΣΕΙΟ
14.00 ΜΟΡΦΕΣ ΖΩΗΣ, ΜΟΡΦΕΣ ΠΝΟΗΣ
15.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΥΣ ΜΑΣΤΟΡΟΥΣ «Βιβλιοδέτης»
16.00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BEACH VOLLEY Απευθείας μετάδοση
18.00 ΠΑΡΒΑΣ, ΑΓΟΝΗ ΓΡΑΜΜΗ
19.20 ΔΙΑΔΡΩΜΕΝΟ ΑΦΗΣ
19.30 Ο ΟΙΚΟΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
20.00 HOTEL ΤΡΙΤΩΝ
21.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)
22.00 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ (Ε) «Τάκης Παρασκευόπουλος»
22.30 ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ, ΧΩΡΙΣ ΕΜΑΣ
23.00 SPECIAL OLYMPICS 2011 «Special Olympics - Είμαι μέσα»
24.00 ΜΙΚΡΗ ΟΘΟΝΗ - ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ (Ε)
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
11.00 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
11.30 ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΠΑΝΤΟΥ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
17.00 ΜΑΡΤΥΡΙΕΣ (Ε) «Σέριφος 1916: το χρονικό μιας αιματερής απεργίας»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΕΥΡΩΠΗ: ΠΕΤΩΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟΠΟ ΣΕ ΤΟΠΟ (Ε)
19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υιέ μου, υιέ μου»
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Εβρος, η άλλη όχθη»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανοιξε τα μάτια»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνο παιχνίδι»
07.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ «Η συνοικία των Πύργων»
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗΣ «Ιστορίες»
11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοροϊδάκι της δεσποινίδος»
15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ «Γαστούνη Ηλείας»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Συνέχεια)
18.00 11ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BEACH SOCCER
19.00 BALKAN EXPRESS
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόσμος και κοσμάκης»
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γάμος του εραστή μου»
01.00 ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗΣ (Ε)
01.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)
03.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ
03.30 Η ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (Ε)
04.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
05.30 Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ
06.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
06.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
08.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
09.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπλοφατζής»
12.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «In & Out»
15.15 ΚΙΣΜΕΤ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σωφερίνα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι της διπλανής πόρτας»
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Gongo»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.20 MY FRIEND MICHAEL JACKSON: URI'S STORY
02.20 ΛΟΛΑ (Ε)
03.20 ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 MOBILE FUN
05.20 ΚΡΥΦΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ (Ε)
06.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
07.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
08.00 HOTEL INSPECTOR (Ε)
09.00 ΑΓΡΟΤΗΣ ΜΟΝΟΣ ΨΑΧΝΕΙ (Ε)
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 STARS SYSTEM
15.15 AMERICAN IDOL
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καρδιές στην Ατλαντίδα»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 MR BEAN Κωμική σειρά
21.00 CHART* SHOW - YOUR COUNTDOWN (Ε)
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγρια ορχιδέα»
02.30 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
03.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγρια ορχιδέα»
05.49 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ (Ε)
11.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
12.00 FIFTY - FIFTY (Ε)
12.45 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ (Ε)
13.15 TRACTION (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΛΑΠΤΕΙ (Ε)
16.00 THE TWENTY (Ε)
17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΛΕΝΗ (Ε)
18.00 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ (Ε)
19.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ (Ε)
24.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ (Ε)
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΦΕΥΓΑ (Ε)
02.30 ΦΟΝΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ (Ε)
03.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.15 ΜΑΓΙΣΣΕΣ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Urban Vermin», «Yu-Gi-Oh», «Πόκεμον», «Σούπερ Looney Tunes», «World of quest», «Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια», «Καπετάν Φλαμίνγκο», «Lazy town», «Tutenstein: η μικρή μούμια», «Ο Ιάσονας και οι θεοί του Ολύμπου», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «Βen 10: Alien Force» «Οι περιπέτειες του Μαξ», «Σκούμπι Ντου»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαϊμουδομπελάδες»
15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.50 TWO AND A HALF MEN Κωμική σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ασύλληπτος Κόντι 2: απόδραση από το Λονδίνο»
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αγάπη μας»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα πάντα γύρω από το σεξ». Αισθηματική κομεντί
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαύρος θάνατος». Α' προβολή
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγγελος εκδικητής». Θρίλερ