08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.30 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Το βιβλίο & εμείς
17.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ (Ε)
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Στους ήχους... των σελίδων παλαιών & νέων εκδόσεων με τον Θανάση Παπαρήγα
19.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με τους Αντίθεσης, Ενοχο Λα, Κ. Μάτζιο & Λ. Αλκαίου
20.30 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ
23.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
08.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
08.30 ΝΟΝΤΙ, Ο ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΣ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ
09.45 ΑΓΑΠΩ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.00 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ (Ε)
12.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
13.00 ΜΑΡΙΟΥ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
15.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.20 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.25 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΤΣΑΡΛΙ, ΤΟ ΠΙΘΗΚΑΚΙ ΜΑΣ
18.00 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ
19.45 ΔΕΛΤΙΟ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΙΚΩΝ ΚΕΝΤΡΩΝ
19.45 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γάμος αλά ιταλικά»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ισόβια»
01.15 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)
03.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΜΙΚΡΟΙ - ΜΕΓΑΛΟΙ
11.01 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
11.30 Η ΓΗ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ
12.01 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 Η ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΟΦΗΣ ΜΑΣ «Πατάτα»
14.00 Η ΑΙΩΝΙΑ ΜΑΧΗ... ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΦΥΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΣΕΪΚΕΡ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.30 Η ΓΗ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ (Ε)
20.00 ΥΠΕΡΑΝΘΡΩΠΟΙ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
23.30 Μ' ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΚΑΡΔΙΕΣ ΣΑΝ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
01.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ «Νότια Ιταλία»
08.01 Η ΚΛΕΙΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
08.30 ΚΑΦΕ «ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΝ»
09.30 ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
10.00 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
10.30 ΠΡΩΙΝΟ ΔΡΟΜΟ-ΛΟΓΙΟ
12.00 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
12.30 ΠΟΙΗΤΕΣ - ΛΟΓΟΤΕΧΝΕΣ «Χένρι Τζέιμς»
13.00 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.30 ROCK TV
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΤΑΡΑΤΣΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
20.30 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
21.00 Η ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
22.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ισως κάποια άλλη φορά»
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ
22.00 ΜΑΥΡΟΣ ΩΚΕΑΝΟΣ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΙΠΠΟΣ (Ε)
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.15 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πηγάδι του τρόμου»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η επιστροφή του κατασκόπου»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
12.00 ΤΡΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
12.30 ΠΑΟΥΛΙΝΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΚΑΝΤΕΛΑ
16.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φτωχαδάκια και λεφτάδες»
18.30 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ
22.00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ (Συνέχεια)
03.00 LA HEAT
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 BABY STYLE (Ε)
05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)
06.00 ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
08.00 ΟΚΤΩ ΜΕ 10
09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΧΑΚΕΡ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Απέραντος ουρανός»
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο παλικαράς»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 PERSONA GRATA
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Stargate»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΧΑΚΕΡ (Ε)
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.30 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.00 ΛΟΓΩ ΤΙΜΗΣ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ
21.40 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ
22.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σιωπηλός προστάτης»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΜΑΘΗΜΑ ΧΗΜΕΙΑΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δίδυμο της τρέλας»
03.30 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΩΡΑ
04.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.10 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.05 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ (Ε)
10.00 ΛΟΓΙΑ SΤΑRΑΤΑ
12.00 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ (Ε)
12.25 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΠ ΜΟΝΤΕΛΣ
15.00 ΜΙΡΑΝΤΑ, Η ΠΡΟΔΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
16.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ
17.00 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
20.30 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ
21.00 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «American Ninja 5»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αφροαμερικανός»
04.45 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΙΣ ΝΟΤΙΕΣ ΘΑΛΑΣΣΕΣ