Ο Τάσος Κάκος ορίστηκε από την ΚΕΔ να διευθύνει το ντέρμπι της 4ης αγωνιστικής μεταξύ του ΠΑΟΚ και της ΑΕΚ στη Θεσσαλονίκη. Αναλυτικά: Κέρκυρα - Πανιώνιος Δημήτρης Θάνος (Γρεβενών). ΠΑΟΚ - ΑΕΚ Αναστάσιος Κάκος (Κέρκυρας). Παναιτωλικός - ΠΑΣ Γιάννινα Ιωάννης Δελφάκης (Αρκαδίας). Εργοτέλης - Ολυμπιακός Ανδρέας Παππάς (Αθηνών). Αστέρας Τρίπολης - Ατρόμητος Χρήστος Μήτσιος (Ηπείρου). SKODA Ξάνθη - ΟΦΗ Αλέξανδρος Αρετόπουλος (Τρικάλων).