07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Τσάρλι Τσάπλιν»
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ Ξένη σειρά (11ο)
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 2η ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας
18.30 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ Ενα ταξίδι στο πολύμορφο και πολύτροπο ανθρώπινο τοπίο της παραδοσιακής μουσικής και της λαϊκής παράδοσης, με συνταξιδιώτη τον Αλέξανδρο Λαμπρίδη
19.30 ΣΤΑ ΕΔΡΑΝΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Τα σημαντικότερα της κοινοβουλευτικής δραστηριότητας, με τον Κώστα Ψωμιάδη
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ Ξένη σειρά (2ο)
22.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΡΑΟΥΝΤ (Ε)
11.00 ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ
11.30 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
12.00 ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Σποτ, το όνειρο ενός σκύλου»
13.30 MEDITERRANEO
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχολή για σωφερίνες»
15.15 CHALLENGES «Λατίνα - Γυμναστική (Βουλγαρία)
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταραγμένοι ήρωες»
17.15 CHALLENGES «Η υπέροχη μπάντα (Τουρκία)»
17.30 ΑΜΗΧΑΝΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ (Ε)
18.00 ΕΙΚΟΝΑ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ «Ερευνα και καινοτομία»
19.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)
20.00 ΜΕΤΑ... ΜΟΥΣΕΙΟ (Ε) «Μακεδονικό Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης, Θεσσαλονίκη»
21.00 Η ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ «Στην κόψη του ξυραφιού»
23.00 ΜΙΚΡΟΦΙΛΜ - ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ (Ε) «Διακοπές καλοκαιρινές», «Εν θερμώ»
23.30 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ (Ε)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Paintball»
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
11.00 ΚΙΒΩΤΟΣ.GR (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 RED ON THE CROSS - Making of (Ε)
13.00 CHANGES «Φινλανδία» (Ε)
13.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Jonas Brothers: The 3D Concert Experience»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΣΙΩΠΗΛΗ ΣΧΟΛΗ ΤΗΣ ΧΑΛΚΗΣ (Ε) Ντοκιμαντέρ
17.00 ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΤΕΣ (Ε) «Σημαντικοί Ελληνες του εξωτερικού»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΙΣΤΟΡΙΑ «Παιδιά της Ελλάδος» του Μιχάλη Σουγιούλ
19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πέρασμα στην ωριμότητα»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ (Συνέχεια)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόλαση»
07.30 ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ «Χορεύοντας με τις μάσκες»
08.30 Η ΔΙΑΣΩΣΗ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗΣ ΤΣΙΤΑ
09.00 ΚΑΛΗ ΨΑΡΙΑ
10.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ
12.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΔΙΑΣΠΟΡΑ Νέος κύκλος εκπομπών
15.00 ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΣΕ ΛΕΝΕ ΠΟΝΤΟ (2ο)
16.00 ΕΝΝΕΑ ΣΥΝ ΜΙΑ ΜΟΥΣΕΣ «Εκθεση Ντα Βίντσι - Πολυχώρος ΑΘΗΝΑΪΔΑ & Μελίνα Τανάγρη»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (2ο)
17.30 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ (2ο)
18.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ «Λιβύη»
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διωγμός»
21.00 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ - ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Το αίνιγμα των κατασκόπων»
01.00 ΣΚΟΤΩΝΟΝΤΑΣ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
02.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ (Ε)
03.30 ΚΑΛΗ ΨΑΡΙΑ (Ε)
05.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΝΑΓΝΩΣΗ (Ε)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
08.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
09.00 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΑΡΘΕΝΑΓΩΓΕΙΟ (Ε)
09.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σωφερίνα»
12.00 ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ (Ε)
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η οικογένεια Ανταμς επιστρέφει»
15.30 COOK SMART BY COCA-COLA Εκπομπή μαγειρικής
15.40 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.40 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατάσκοπος Νέλλη»
20.00 ANT1 NEWS
21.00 THE X-FACTOR (USA)
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Elizabethtown»
01.10 ANT1 NEWS
01.20 ΞΕΝΗ ΜΙΝΙ ΣΕΙΡΑ «Thief» (ΣΤ' τελευταίο μέρος)
02.20 ΛΟΛΑ (Ε)
03.20 ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΠΟΡΡΗΤΟ (Ε)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 MOBILE FUN
05.20 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε)
06.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7 (Ε)
07.00 BABY STYLE (Ε)
08.00 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)
09.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 HOW CLEAN IS YOUR HOUSE?
15.00 ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΑΣ (Ε)
16.00 ΑΝΝΑ ΒΙΣΗ: ΟΣΟ ΕΧΩ ΦΩΝΗ (Ε)
17.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πράνσερ»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 JAMIE'S OLIVER FOOD REVOLUTION
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πελάτης»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Kill Bill: Volume 2»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βδέλλες»
03.45 FASHION FEVER
04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΜΟΜΜY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.30 ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΛΕΕΙ Σ' ΑΓΑΠΩ (Ε)
11.00 FOOD AND THE CITY (Ε)
12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
13.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεν θέλω να γίνω εκατομμυριούχος»
16.50 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ (Πρεμιέρα)
17.05 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU
18.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
18.10 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
19.00 ΠΕΝΗΝΤΑ - ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εριν Μπρόκοβιτς»
23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περίπολος θανάτου»
00.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ MOU (Ε)
03.30 BOONDOCKS Σειρά κινουμένων σχεδίων
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Δραματική σειρά
06.50 STARLAND «Οι σούπερ ήρωες», «Καπετάν Φλαμίνγκο», «Powerpuff girls Z», «Τα σούπερ παιδιά», «Peppa: Το γουρουνάκι», «Ντόρα, η μικρή εξερευνήτρια», «Lazy town», «Pichi Pichi Pitch», «Teen days», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «ΒΕΝ 10: Ultimate Alien», «Gormiti», «Ο δαίμων της Ταζ-μάνια», «Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «French kiss»
15.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.50 THE BIG BANG THEORY Κωμική σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 HELLCATS Νέα ξένη σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκυλομπερδέματα»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Eurotrip»
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο στρατιώτης»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Flash of genious»