08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ Απευθείας μετάδοση από τον ιερό ναό Αγίου Ανδρέα Πατρών
11.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
12.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΜΑΓΙΑ (Ε) «Κένυα»
13.00 ΤΟ ΚΑΠΛΑΝΙ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ (Ε) (τελευταίο επεισόδιο)
13.30 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (Ε)
14.00 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ (Ε)
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
15.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)
16.00 CHALLENGES (Ε)
16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)
17.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
WHY POVERTY;
ΦΤΩΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ;
18.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ (Ε) «Το χέρι σας είναι»
18.45 ΓΙΑΤΙ;
18.48 WHY POVERTY: A GIRLS' DAY (Ε) Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ
19.00 ΔΙΟΞΕΙΔΙΟ ΤΟΥ ΑΝΘΡΑΚΑ Ο ΥΠ' ΑΡΙΘΜΟΝ ΕΝΑΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ (Ε)
20.00 EUROLEAGUE ΜΠΑΣΚΕΤ «Ζαλγκίρις - Ολυμπιακός» Απευθείας μετάδοση
21.55 ΓΙΑΤΙ;
21.58 WHY POVERTY: WILBUR (Ε) Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ
22.10 ΕΜΠΟΡΙΟ ΟΡΓΑΝΩΝ (Ε) Ντοκιμαντέρ
23.10 ΓΙΑΤΙ;
23.13 WHY POVERTY: DRIFT (Ε) Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ
23.20 ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΕΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥ
00.55 ΓΙΑΤΙ;
01.00 WHY POVERTY: FINDING JOSEPHINE (Ε) Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ
01.10 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ (Ε) «Λησμονημένοι - Οι Ρομά της Ελλάδας»
01.20 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή
08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΓΗ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ Ντοκιμαντέρ
17.00 ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
18.30 ΝΤΙΖΑΪΝ
19.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ - ΤΟ ΠΕΙΡΑΜΑ ΤΟΥ CERN (Ε) Ντοκιμαντέρ
20.00 SPORT ΝΕΤ Αθλητική εκπομπή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.05 ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΛΑΣΗΣ Ξένη σειρά
23.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΣΤΑ ΑΚΡΑ (Συνέχεια)
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η προδοσία»
07.30 BALKAN EXPRESS (Ε)
08.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)
09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
10.00 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ (Ε)
11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ
12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ
12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ
14.30 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ
16.45 ΜΙΚΡΑ ΤΑΞΙΔΙΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
17.30 ΣΤΗ ΣΦΑΙΡΑ ΤΟΥ ΜΥΘΟΥ
18.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
18.30 ΚΑΤΑΛΥΤΗΣ
19.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ΠΡΟΠΟ και τα μπουζούκια»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ
23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
00.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)
01.30 ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ
02.00 ΕΠΟΧΙΑΚΕΣ ΓΕΥΣΕΙΣ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)
05.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή
11.00 SUPER GAME
11.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER GAME
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.40 SUPER GAME
14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 FTHIS TV
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ
22.00 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
23.00 ΤΟ ΑΜΑΡΤΗΜΑ ΤΗΣ ΜΗΤΡΟΣ ΜΟΥ Νέο επεισόδιο
24.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
01.10 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ
03.10 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗΣ (Ε)
04.10 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε)
06.15 EVERYBODY LOVES RAYMOND
07.00 THE KING OF QUEENS
07.45 MISS ΝΤΑΙΖΗ (Ε)
08.45 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ (Ε)
09.30 ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ (Ε)
10.30 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)
11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δυο βδομάδες προθεσμία»
23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
02.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.30 FASHION FEVER
05.30 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.40 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.50 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
18.00 SILA
19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)
22.20 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σίνα: η βασίλισσα της ζούγκλας»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 L.A.P.D. (Ε)
03.15 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
04.15 Ο ΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ (Ε)
04.45 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 PRIVILEGED Κωμική σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby looney tunes»
08.00 ΦΜ LIVE (Ε)
09.50 CHRISTINE
10.50 MERCY Ιατρική σειρά
11.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ Ενημερωτική - ψυχαγωγική εκπομπή
15.30 ΜΙΛΑ Κοινωνική εκπομπή
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Περιέχει δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17.50 ΦΜ LIVE Ψυχαγωγική εκπομπή
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 NCIS Αστυνομική σειρά
22.00 THE VAMPIRE DIARIES Νεανική σειρά μυστηρίου
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανεξιχνίαστη ληστεία»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «D-TOX»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκληρή αναμέτρηση στο μικρό Τόκιο»