08.00 Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΗΣ ΒΑΓΙΑΣ (Ε)
08.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ (Ε)
09.00 ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ
09.30 ΤΡΕΝΟ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ
10.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΩΝ ΘΕΩΝ (Ε)
10.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ (Ε)
11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ 360' (Ε)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΓΙΑ ΑμεΑ
12.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)
13.00 ΤΟ ΚΑΠΛΑΝΙ ΤΗΣ ΒΙΤΡΙΝΑΣ (Ε)
13.30 ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΙ (Ε)
14.00 Ο ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΙΑΣ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑΣ (Ε)
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
15.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ (Ε)
16.00 CHALLENGES
16.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ (Ε)
17.00 ΕΠΙΓΕΙΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ ΥΠΟ ΕΞΑΦΑΝΙΣΗ
WHY POVERTY?
ΦΤΩΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ;
18.00 ΠΑΡΒΑΣ, ΑΓΟΝΗ ΓΡΑΜΜΗ (Ε)
19.15 ΓΙΑΤΙ;
19.20 WHY POVERTY Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ
19.30 ΣΗΜΕΙΟ ART
20.00 WHY POVERTY Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ
21.45 ΓΙΑΤΙ;
21.50 WHY POVERTY Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ
22.05 WHY POVERTY (Ε) Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ
22.10 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)
23.05 ΓΙΑΤΙ;
23.10 WHY POVERTY Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ
23.15 ΜΑΤΩΜΕΝΑ ΚΙΝΗΤΑ
00.45 ΓΙΑΤΙ;
00.50 WHY POVERTY Μικρού μήκους ντοκιμαντέρ
01.00 ΔΙΑΒΟΛΙΚΑ ΜΥΑΛΑ (Ε)
06.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Ενημερωτική εκπομπή
08.00 ΝΕΤ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ Ταξιδιωτική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΓΗ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ «Πολυνησία»
17.00 ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
18.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ
19.00 ΤΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΜΑΣ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟ (Ε) Ντοκιμαντέρ (Α' μέρος)
20.00 SPORT NET Αθλητική εκπομπή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.05 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΝΤΟΝ Σειρά εποχής
23.00 NETWeek
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 NETWeek (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βαρόνος»
07.30 BALKAN EXPRESS (E)
08.30 ΕΞΥΠΝΗ ΖΩΗ (Ε)
09.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
10.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
11.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.40 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ
12.50 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΓΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑΣ
14.30 ΔΕΧΟΜΑΙ... ΑΣ ΦΑΜΕ
15.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 ΓΕΓΟΝΟΣ Ενημερωτική εκπομπή
16.45 ΜΙΚΡΑ ΤΑΞΙΔΙΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΑΝ ΚΙ ΑΥΤΗ (Ε)
17.20 ΜΙΚΡΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ
17.30 ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
18.30 ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
19.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ «Λιβύη»
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντρα θέλω με πυγμή»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.55 ΕΚΑΤΟΓΡΑΦΙΑ «Αναστηλώσεις»
23.10 ΔΙΑΛΟΓΟΣ
23.45 ΕΤΣΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
00.30 ΓΥΝΑΙΚΕΣ, ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΙ ΕΙΡΗΝΗ
01.30 ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ...
02.00 ΔΕΧΟΜΑΙ... ΑΣ ΦΑΜΕ (Ε)
02.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
03.00 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
04.30 ΓΕΓΟΝΟΣ (Ε)
06.30 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ (Ε)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ANT1
11.00 SUPER GAME
11.10 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
12.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER GAME
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.40 SUPER GAME
14.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.00 FTHIS TV
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.10 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
19.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΠΡΕΠΗΣ Δραματική σειρά
22.00 GREY'S ANATOMY Ιατρική σειρά
23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ Σατιρική εκπομπή
24.00 ΟΛΑ Μπάχαλο Φέτος Σατιρική εκπομπή
01.30 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Ζωντανό τηλεπαιχνίδι
03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
05.00 ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ (Ε) Σειρά
06.15 EVERYBODY LOVES RAYMOND
07.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ
07.45 MISS ΝΤΑΙΖΗ (Ε)
08.45 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ
09.30 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ (Ε)
10.30 STARS SYSTEM
11.30 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ Εκπομπή γαστρονομίας
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τριλογία του κόσμου: Το αστέρι του Βορρά»
23.15 ΧΩΡΙΣ ΙΧΝΟΣ
00.15 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 CSI, NEW YORK Αστυνομική σειρά
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 H NTANTA (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
16.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΜΟΙΡΑΙΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
18.00 SILA Σειρά
19.00 ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΟΝΕΙΡΑ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ (Ε)
22.20 ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ (Ε)
23.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ Ενημερωτική εκπομπή
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα κανόνια του Ναβαρόνε»
04.45 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.00 PRIVILEGED Σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η λεγεώνα των υπερηρώων», «Mucha Lucha», «Baby Looney Tunes»
08.00 ΦΜ LIVE (Ε)
09.50 CHRISTINE Κωμική σειρά
10.50 MERCY Ιατρική σειρά
11.45 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ BEL AIR Σειρά
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
15.30 ΜΙΛΑ
17.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΦΜ LIVE
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 NCIS Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαθήματα αμερικανικής ιστορίας»
00.30 FRINGE Σειρά
01.30 NUMBERS Δραματική σειρά μυστηρίου
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βρετανικός»