08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
11.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Σαλιγκάρια»
15.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ
16.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ
16.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου, με την Ευδοκία Πατσιλινάκου «Μυλέλια»
18.30 ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΕ ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ Ξένη σειρά
19.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ «Η προλεταριακή επανάσταση και ο αποστάτης Κάουτσκι», Β.Ι. Λένιν
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.35 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ «Αρ. Μόσχος με τους Σ. Βαζούρα και Ν. Σαραγούδα»
22.30 Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ Ξένη σειρά
24.00 ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΕ ΤΑ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (Ε) Ξένη σειρά
00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
01.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)
02.00 ΦΩΤΑΨΙΕΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΧΘΗΣ (Ε)
03.00 ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΩΒΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (Ε)
04.00 Η ΑΠΟΣΤΟΛΗ (Ε) Ξένη σειρά
05.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Ε)
05.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε)
07.20 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
06.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ζωντανή καθημερινή εκπομπή
11.00 FTHIS TV
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.50 KARADAYI Δραματική σειρά
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Κώτσος στην ΕΟΚ»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΣΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ Δραματική σειρά
22.15 Η ΠΡΟΒΑ ΤΟΥ ΝΥΦΙΚΟΥ (Ε)
23.15 THE X-FACTOR AUDITION (Ε)
24.00 ΟΛΑ HOT Σατιρική εκπομπή
01.00 CRIMINAL MINDS Ξένη σειρά
02.00 ΕΖΕΛ Δραματική σειρά
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Χένρι Πουλ είναι εδώ»
05.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ Σειρά
07.00 MACGYVER Σειρά
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ
09.55 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
10.10 AMERICAN IDOL
11.00 AVENIDA BRASIL Σειρά (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.50 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑ; (Ε)
14.00 LA PATRONA Ξένη σειρά
15.00 ΠΕΔΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 AVENIDA BRASIL Δραματική σειρά
21.00 TWO AND A HALF MEN Σειρά
22.00 GLEE Ξένη σειρά
23.00 ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ (Ε)
24.00 ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΑΣΤΥΝΟΜΟΥ ΜΠΕΚΑ (Ε)
01.00 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.00 CSI, ΜΙΑΜΙ Σειρά
03.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΜΟU (Ε)
12.00 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
13.10 ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)
16.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)
18.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ 2 (Ε)
19.00 ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ Ξένη σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΘΑΝΑΣΙΜΗ ΟΜΟΡΦΙΑ (Ε) Σειρά
22.30 ΠΕΝΗΝΤΑ ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε) Σειρά
23.40 JUSTIFIED Σειρά
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΦΥΓΑΜΕ (Ε)
02.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ (Ε) Ξένη σειρά
04.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά
06.20 ΦΜ LIVE (Ε)
08.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tom and Jerry kids», «Lazy town», «Baby Looney Tunes», «Xiaolin showdown», «Πόκεμον», «Gormiti: Η φύση αντεπιτίθεται», «Μπάτμαν: Οι νέες περιπέτειες», «Ben 10 Alien Force», «Generator Rex», «Road Runner Show»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 SUBURGATORY Νεανική κωμική σειρά
15.30 THE SECRET CIRCLE Νεανική σειρά
16.30 MIKE AND MOLLY Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Περιέχει δελτίο στη Νοηματική Γλώσσα
17.45 CRISTINE Σειρά
18.45 JOEY Κωμωδία
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 WITHOUT A TRACE Αστυνομική σειρά
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κύκλος θανάτου»
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σερφαντασμένος»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα πουλιά»