06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.50 TV QUIZ
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 TV QUIZ
16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΑΝΤ1 NEWS - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά
18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαδαγασκάρη»
23.00 ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ - HOTEL EDITION (Ε)
24.00 ΟΛΑ ΤΡΕΛΑ Εορταστικό
02.00 ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΠΟΡΡΗΤΟ (Ε)
03.00 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
03.30 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε) Για άτομα με προβλήματα ακοής
04.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε) Εορταστικό επεισόδιο
05.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ (Ε)
06.50 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ
09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
10.00 FRASIER
10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
11.00 AVENIDA BRASIL
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Εορταστικό)
17.25 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε) Εορταστικό επεισόδιο
22.15 Η ΜΑΧΗ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ (Ε)
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Miss... με το ζόρι 2: Κυκλοφορεί κι οπλοφορεί»
01.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ - ΤΑ ΙΣΙΑ ΑΝΑΠΟΔΑ
04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
04.45 STRONG MEDICINE Ιατρική σειρά
05.45 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Ε)
05.45 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
17.50 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε) Σειρά
18.50 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι ήρωες του δάσους: Περιπέτειες στο τσίρκο» Α' τηλεοπτική προβολή
22.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «21»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπρούνο»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «21»
06.15 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ (Ε) Σειρά
07.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Max Steel»
08.15 ΦΜ LIVE (Ε)
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΕΛΕΤΗΣΕ ΤΟ!
14.45 ΦΜ LIVE
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΜΙΛΑ
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μούμια»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επαγγελματίες απατεώνες»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σταυροφόρος ιππότης»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάρτινος πύργος»