06.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε) Πρωτοχρονιάτικο επεισόδιο
07.15 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε) Πρωτοχρονιάτικο επεισόδιο
08.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Wallace & Gromit: Στον τεράστιο λαχανόκηπο»
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ Ψυχαγωγική εκπομπή
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
13.40 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Πρωτοχρονιάτικο επεισόδιο
14.50 TV QUIZ
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Χριστουγεννιάτικο επεισόδιο
16.00 TV QUIZ
16.10 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΒΑΛΣ ΜΕ ΔΩΔΕΚΑ ΘΕΟΥΣ Σειρά
18.50 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Καθημερινή δραματική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Shrek ο Τρίτος»
23.00 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Εορταστική εκπομπή
00.30 ΓΚΑΖΙ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ Μουσικό πρόγραμμα
01.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΥΧΤΑ ΣΤΗΝ ΑΡΕΝΑ: ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΕΜΟΣ Μουσικό πρόγραμμα
03.15 ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ: Γ. ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ - Ν. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ - ΤΑΜΤΑ
05.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΔΕΝ (Ε) Πρωτοχρονιάτικο επεισόδιο
06.50 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)
07.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
08.00 ΑΚΑΤΑ ΜΑΚΑΤΑ ΜΕ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ
09.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
10.00 ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑΙ (Ε) Σειρά
10.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
11.00 AVENIDA BRASIL
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ (Best of) Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ! (Εορταστικό)
17.25 ΝΟΗΜΑΤΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
17.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
18.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ (Ε)
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε) Σειρά
21.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γοργόνες και μάγκες»
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: Club 22 - Πάνος Κιάμος
02.45 STRONG MEDICINE Σειρά
04.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
04.45 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα παιδικά χρόνια του Κέρμιτ»
07.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Γκάρφιλντ στο διαγωνισμό ταλέντων»
08.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ποντικο-μικρούλης 2»
10.00 ΠΡΩΙΝΟ MOU
13.10 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.40 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
17.50 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε) Σειρά
18.50 ΚΡΥΜΜΕΝΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Burlesque»
23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καλύτερα δεν γίνεται»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.45 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS (Ε)
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.15 ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΛΑΙΟ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μικρός εφευρέτης»
08.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Οι περιπέτειες των Τομ και Τζέρι», «Angry Birds», «Μάγια η μέλισσα», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «Lazy town», «Littlest petshop», «The Garfield Show», «Scooby-Doo! Mystery Incorporated», «The Looney Tunes Show»
12.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Gummy Bear σώζει τον Αϊ Βασίλη» Α' τηλεοπτική προβολή
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Σκούμπι Ντου και οι εξωγήινοι εισβολείς»
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστούγεννα στα τέσσερα»
16.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πολικό εξπρές»
18.40 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Ξένη σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.45 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αδελφός του Αϊ Βασίλη»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Poseidon»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαμένες αγάπες»
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χρώματα ζωής»