«902»
11.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
14.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ (Ε) Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
19.45 AUTO SPRINT LIVE (Ε) Ολα όσα αφορούν τους 2 και 4 τροχούς από τον Στράτο Φωτεινέλη
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Παρουσίαση αγώνων Α` κατηγορίας
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
06.30 MEDITERRANEO (E)
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ «Νεφροπαθείς»
11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
11.45 ΤΟ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ
12.15 ΔΗΜΙΟΥΡΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΥΡΙΟ
12.45 ΒΑΛΚΑΝΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΩΝ
13.15 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προξενήτρα, πράκτωρ 017»
15.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
16.15 ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.00 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΗΝΟΡΩΜΑΪΚΗΣ ΠΑΛΗΣ
19.00 ΠΑΡΕΛΑΣΗ ΑΝΘΙΝΩΝ ΑΡΜΑΤΩΝ
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ
20.15 ΧΑΜΗΛΕΣ ΠΤΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΑΓΙΑΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΑΙΓΙΟ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.15 ΜΑΓΙΑΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΑΙΓΙΟ
24.00 ΝΒΑ JAM
00.30 ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
02.30 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ (Ε)
04.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
07.30 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 7 ΜΜΕ
10.00 ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
11.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Ε)
12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ
13.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
14.00 Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι εννιακόσιοι της Μαρίνας»
16.50 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Ε)
17.30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΙΝΔΟΙ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.15 ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΟ
19.45 GLOBAL
20.15 ΚΟΣΜΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λένι ο βρωμόστομος»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
08.31 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 ΟΠΕΡΑ «Ο ιππότης του ρόδου»
12.30 ΧΡΟΝΙΚΑ
13.00 ΧΡΟΝΙΚΑ
13.30 ΡΕΠΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ Α1 ΑΝΔΡΩΝ
17.00 WOMAN
17.30 Ο ΟΣΚΑΡ ΣΙΝΤΛΕΡ ΚΑΙ ΤΟ ΟΛΟΚΑΥΤΩΜΑ
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
18.30 DESIGN FOREVER
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
20.00 ΤΑ ΜΙΟΥΖΙΚΑΛ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
20.30 ΣΤΙΧΟΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σοκ στο σύστημα»
22.30 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΔΙΑΣΩΣΗΣ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΜΙΚΡΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ
07.30 Ο ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡΑΣ
08.00 ΕΜΙΛΙ ΚΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
08.30 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ
09.00 Ο ΜΠΑΓΚΣ ΜΠΑΝΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
09.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
10.00 ΟΙ ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΣΚΙΑΣ
10.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
11.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ(Ε)
12.00 ΤΟ ΤΙΜΗΜΑ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 2004 ΠΛΗΝ 3
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σωφεράκι
17.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζόνι Ντεπ, ο ψαλιδοχέρης»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`
18.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια Ελληνίδα στο χαρέμι»
23.20 ΜΠΑΜ
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 Χ-FILES
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπερήφανος καταραμένος»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 Η ΘΥΣΙΑ (Ε)
06.00 ΚΑΡΟΥΣΕΛ(Ε)
07.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΠΡΟΣΚΛΗΣΕΙΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόνο για μια νύχτα»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αχ και να 'μουν άνδρας»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ινκόγκνιτο»
23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Συνέχεια)
03.15 CALL OF THE MOYNTAIN
04.15 ΝΤΑΝΙΕΛΑ (Ε)
05.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)
09.00 ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ (Ε)
10.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ALTER «Σε άλλη διάσταση»
11.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΗ ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 STATUS QUO
13.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟ ALTER
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 6 + 1
15.45 HACKERS - BEST OFF
16.30 IN STYLE
17.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟ ALTER
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ «Λέσβος»
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αχόρταγος»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΓΙΓΑΝΤΕΣ ΤΟΥ 20ού ΑΙΩΝΑ «Ρόναλντ Ρήγκαν»
22.30 90` ΚΑΙ... ΚΑΤΙ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΟΙ ΦΡΟΥΡΟΙ ΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ (Ε)
07.00 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε)
08.00 ΤΑ ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
09.00 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ (Ε)
09.30 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ
11.00 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ (Ε)
11.30 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ
12.00 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ
13.00 ΕΥΡΩ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.10 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ
15.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γαλάζια λίμνη»
17.40 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απ' τ' αλώνια στα σαλόνια»
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόβος ενστίκτου»
23.50 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νυχτερινή βάρδια»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 FASHION TV
06.25 ΠΑΙΔΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ
10.25 ΜΠΟΜΠ, Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
10.35 ΜΠΑΜΠΑΡ
11.10 ΜΟΝΙΚΑ
11.15 ΜΙΚΡΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΜΙΚΡΕΣ ΚΥΡΙΕΣ
11.25 ΠΟΚΕΜΟΝ
11.50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΚΟΠΙΚΟΥ
12.05 ΑΞΙΟΝ ΜΑΝ
12.40 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ
13.15 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
13.30 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2525
14.00 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΙΝΤΙΑΝΑ
14.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ
15.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
16.00 ΧΑΪΛΑΝΤΕΡ
17.00 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
20.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
21.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ
22.00 ΑΡΩΜΑ ΓΥΝΑΙΚΑΣ
22.45 ΣΑΝ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΗ ΛΙΑΚΑΔΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εφιαλτικές ώρες»
02.00 ΟΜΑΔΑ ΝΑΪΤ ΡΑΪΝΤΕΡ
03.00 ΠΕΡΙΠΟΛΟΣ ΘΑΝΑΤΟΥ
04.00 Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΚΑΙ Ο ΦΤΩΧΟΣ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ