Σφραγίστηκαν τα τρία από τα τέσσερα εισιτήρια για τη συμμετοχή στο φετινό Φάιναλ 4 του Κυπέλλου Γυναικών που θα διεξαχθεί στο Αγρίνιο προς τα τέλη του Μάρτη (οι ακριβείς ημερομηνίες δεν έχουν οριστεί) με τους Ολυμπιακό (3-0 τον ΑΟ Θήρας), Παναθηναϊκό (3-0 τον Φιλαθλητικό) και Πανναξιακό (3-1 το Μαρκόπουλο) να παίρνουν την πρόκριση από τα προημιτελικά. Η τέταρτη ομάδα της παρέας θα προκύψει από το παιχνίδι που θα κλείσει τη φάση των προημιτελικών μεταξύ Σταυρούπολης - Ηρακλή Κηφισιάς με την ημερομηνία διεξαγωγής να μην έχει οριστεί ακόμα.