06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
07.00 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
08.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
09.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
10.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
12.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κούκλα και το τέρας»
15.45 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ: ΕΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ Σόου Α' τηλεοπτική προβολή
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ησαΐα μην χορεύεις»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 THE VOICE / THE BATTLE
23.30 ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ Μουσικό πρόγραμμα
02.00 ΤΕΧΝΟΠΟΛΗ - ΓΚΑΖΙ (Ε) Μουσικό πρόγραμμα
04.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
05.00 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΝΩΜΗΣ (Ε)
06.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς ταυτότητα»
08.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η θεία από το Σικάγο»
09.45 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ (Εορταστικό) Ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 STARS SYSTEM
13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ
15.50 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 FORMULA 1 - ΚΙΝΑ (Μαγνητοσκοπημένο)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΝΟΣΤΙΜΗ ΓΗ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζένη Τζένη»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαμο-μπελάδες»
01.45 GAZOO: ΟΝΙΡΑΜΑ, Μ. Στρατής, Μ. Αντζελο, Shaya
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.30 MY BIG FAT GREEK LIFE - ΓΑΜΟΣ ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Σειρά
06.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αννι 2»
08.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πήτερ Παν»
10.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζουμ: Ακαδημία για σούπερ ήρωες»
12.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Astro boy»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κεντρική σκηνή»
17.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ (Ε)
18.30 CELEBRITY GAME NIGHT (Ε) Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «S.W.A.T.: Επίλεκτη ομάδα κρούσης»
23.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπάτσοι από τον πάγκο»
02.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Από τη Γη στη σελήνη»
04.00 TOWER PREP Σειρά
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Pichi Pichi Pitch», «Beyblade Meta Fury», «Polly Pocket», «Η ντουλάπα της Χλόης», «Pop Pixie», «Οι περιπέτειες του Max», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Η Μία κι εγώ», «The Garfield Show», «The Looney Tunes Show», «Barbie: Η πριγκίπισσα και η ποπ σταρ» (Β' μέρος), «Η λαμπερή ζωή της Barbie», «Littlest petshop», «Invizimals», «B-Daman crossfire», «Slugterra», «Bugs Bunny»
13.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάσχα με τον Bugs Bunny»
14.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκούνις: Το κυνήγι της μεγάλης περιπέτειας»
16.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αρθουρ και η εκδίκηση του Μαλταζάρ»
18.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολή Νο 6»
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ «Σουλεϊμάρκ, ο μεγαλοπρεπής»
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ώρα των εκτελεστών»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι πέντε πρώην μου»
04.45 NUMBERS Σειρά μυστηρίου