06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Σειρά
18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρελλοπενηντάρης»
23.15 ΤΑ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑΝΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
01.30 ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΕΣ (Ε)
04.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε) Σειρά
06.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ», «Ο Τζέικ και οι πειρατές από τη χώρα του ποτέ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
10.30 TV MALL
11.30 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ
16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ
17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)
21.45 WOLRD PARTY
23.00 10η ΕΝΤΟΛΗ «Κάθαρση»
24.00 360ο Ενημερωτική εκπομπή
01.00 TWO AND A HALF MEN (Ε) Δραματική μίνι σειρά
02.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
03.00 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
03.30 GLEE (Ε)
04.30 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ (Ε)
05.30 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
16.30 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ Εκπομπή μαγειρικής
17.20 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.30 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ Θ. ΚΟΛΥΔΑ
17.40 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
18.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΚΑΤΩ ΠΑΡΤΑΛΙ (Ε) Σειρά
22.20 ΜΑΝΑ Χ ΟΥΡΑΝΟΥ Σειρά
23.20 ONLINE
02.00 RESCUE ME Σειρά
03.00 DROP DEAD DIVA Ξένη σειρά
04.00 ΓΑΜΟΣ ΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Σειρά
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ (Ε)
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Transformers Prime», «X-Men Evolution», «Sylvester and Tweety Mysteries»
08.00 KUZEY GUNEY Σειρά
10.00 LIVE U Ενημερωτική εκπομπή
13.00 ΜΙΑ Γυναικείο μαγκαζίνο
15.45 JUST COOKING
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.00 ΦΜ LIVE
18.50 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Νέα εκπομπή
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 MAJOR CRIMES Αστυνομική σειρά
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Sherlock Holmes»
00.45 THE MENTALIST Σειρά
01.45 WITHOUT A TRACE Σειρά
02.45 THE VAMPIRE DIARIES Νεανική σειρά μυστηρίου
03.45 NUMBERS Σειρά μυστηρίου
04.45 Η ΠΡΟΔΟΣΙΑ Δραματική σειρά