06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1 Ενημερωτική εκπομπή
10.00 ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ Καθημερινό κοινωνικό μήνυμα προσφοράς
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 TV QUIZ
14.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε) Σειρά
15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
16.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΡΟΥΑ ΜΑΤ Σειρά
18.45 ΜΠΡΟΥΣΚΟ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΟΙ ΣΥΜΜΑΘΗΤΕΣ Καθημερινή σειρά
22.15 ΤΑΜΑΜ Σειρά
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
01.45 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε)
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Jackass: The movie»
06.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Η Λέσχη του Μίκυ»
08.00 HAPPY DAY ΣΤΟΝ ALPHA
10.30 TV MALL
11.30 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΛΕΝΗ Ψυχαγωγική εκπομπή
16.00 ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ Ψυχαγωγική εκπομπή
17.40 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΔΕΚΑ
18.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ Σειρά
21.45 ΜΗΝ ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΤΗ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ (Ε)
23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
02.00 ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΑΝ! (Ε)
03.00 GLEE (Ε) Σειρά
04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε)
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
05.45 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
06.45 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA Ενημερωτική εκπομπή
10.00 MEGA ΜΕ ΜΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.10 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ (Ε)
16.30 ΚΑΝ' ΤΟ ΟΠΩΣ Ο ΑΚΗΣ Εκπομπή μαγειρικής
17.20 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.30 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΤΟΝ Θ. ΚΟΛΥΔΑ
17.40 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
18.50 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ «Daddy cool»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόβαση στη Νορμανδία: Η αντίστροφη μέτρηση»
03.30 COMMUNITY Σειρά
04.00 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΕΡΩΤΑΣ (Ε) Σειρά
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε) Σειρά
06.00 ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ (Ε) Τηλεπαιχνίδι
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Transformers Prime», «X-Men Evolution», «Sylvester and Tweety Mysteries», «Ben and Holly», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «The Looney Tunes Show»
10.15 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τομ και Τζέρι: Το μαγικό δαχτυλίδι»
11.45 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκούμπι Ντου: Χαμός στο τσίρκο!» Α' τηλεοπτική προβολή
13.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα μπλου τζιν για τέσσερις»
15.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δικός μου γίγαντας»
17.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των μπάτσων σχολή»
18.50 Ο ΤΡΟΧΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ Νέα εκπομπή
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 MAJOR CRIMES Αστυνομική σειρά
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οδύσσεια»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατάχρηση εξουσίας»
04.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Superman/Batman: Public enemies»