06.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
07.00 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
08.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
09.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
10.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
12.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ (Ε)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.30 TV QUIZ
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πώς να εκπαιδεύσετε το δράκο σας»
16.00 ΤΡΩΜΕ ΜΑΖΙ by Coca Cola
16.15 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.00 ΤΗΣ ALFA ΤΑ ΖΥΜΩΜΑΤΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη μου η σοσιαλίστρια»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
00.30 VICE
01.30 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ (Ε)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παραδεισένια οστά»
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΝΩΜΗΣ (Ε)
06.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
07.00 ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ALPHA Ενημερωτική εκπομπή
09.45 ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ, ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ Ψυχαγωγική εκπομπή
13.00 MY SWEET & SKINNY LIFE Εκπομπή μαγειρικής
13.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 LOL Κωμική σειρά
14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζητείται επειγόντως γαμπρός»
16.55 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ANNITAgr
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΟΛΗ
21.00 ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ Ψυχαγωγική εκπομπή
00.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.00 GLEE Ξένη σειρά
04.00 PATRAS ALLER RETOUR (Ε) Σειρά
04.45 ΘΥΡΙΔΑ ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΗΣ
05.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
06.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ...
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.10 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
11.30 ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)
12.30 Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 JOY IT'S INSIDE YOU Ψυχαγωγικό μαγκαζίνο
16.15 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
16.20 ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΜΜΑΣ (Ε)
17.30 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ (Ε)
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.15 ΕΛΛΑΔΑ Σ' ΑΓΑΠΩ
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραία σχέση» Α' τηλεοπτική μετάδοση
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνος και σέξι»
03.30 COMMUNITY Σειρά
04.00 BEAUTIFUL PEOPLE Σειρά
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε) Σειρά
06.15 STARLAND «Pichi Pichi Pitch», «Beyblade Metal Fury», «Πόλυ Πόκετ», «Τόμας, το τρενάκι», «Μάγια η μέλισσα», «Ben and Holly», «Πέππα, το γουρουνάκι», «Tree Fu Tom», «The Garfield Show», «The Looney Tunes Show», «Barbie: Η μπαλαρίνα με τις μαγικές πουέντ» (Α' μέρος), «Ever After High», «Littlest Petshop», «Scooby-Doo! Mystery inc», «Max Steel», «Transformers Prime», «Bugs Bunny»
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κλίκα»
15.15 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ Σειρά
16.40 THE BIG BANG THEORY Κωμική σειρά
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 HART OF DIXIE Σειρά
18.50 COVERT AFFAIRS Περιπετειώδης σειρά
19.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ζωολογικός μας κήπος» Α' τηλεοπτική προβολή
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κολλητοί με παιδί» Α' τηλεοπτική προβολή
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μωρό καθ' οδόν»
03.45 NUMBERS Δραματική σειρά
04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Wonder Woman»