08.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ (Ε) Διαπάλη αντίθετων απόψεων, για την αποκάλυψη της ταξικότητας των γεγονότων. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Ανδρέας Θερμός
09.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ
19.00 ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ ΣΤΗ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΟΥΒΑ
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα γεγονότα από τον κόσμο. Με την Αννα Μπαλλή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Συγκέντρωση Εργατικής Πρωτομαγιάς
23.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ Αφιέρωμα στην Εργατική Πρωτομαγιά. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γ. Μηλιώνης
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
06.45 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
07.15 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΚΟΥΚΛΕΣ «Ρίκι»
08.00 ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΜΕ ΤΗ ΦΙΛΑΡΜΟΝΙΚΗ ΤΟΥ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ
10.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ
12.00 ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟ ΤΡΙΠΤΥΧΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΘΗ
13.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο χρυσός φοίνικας και το μαγικό χαλί»
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.30 ΣΙΛΒΑΝ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.15 ΧΑΙΡΕ ΣΙΩΝ, ΑΓΙΑ ΜΗΤΗΡ ΤΩΝ ΕΚΚΛΗΣΙΩΝ
18.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΓΙΟ ΔΙΚΟΣΠΟΤΗΡΟ
19.00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΝΙΠΤΗΡΟΣ
21.00 Ω! ΓΛΥΚΥ ΜΟΥ ΕΑΡ
22.15 ΡΙΜΕΪΚ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
23.30 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
23.35 ΚΒΟ ΒΑΝΤΙΣ
00.30 ΥΜΝΟΙ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ ΒΙΤΑΛΗ
06.00 Ω! ΤΙ ΚΟΣΜΟΣ, ΜΠΑΜΠΑ!
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΠΑΣΧΑ - ΕΞΟΔΟΣ
10.30 ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΤΕΧΝΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ «Αργυρά»
11.01 ΕΙΚΟΝΕΣ ΤΗΣ ΚΡΗΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
12.01 ΘΗΣΑΥΡΟΙ «Μιστίριους»
13.00 ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΟ ΣΑΛΓΚΑΝΤΟ: Ο ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΜΟΧΘΟΥ
14.00 ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ «Ρικάρντο Βόφιλ»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
15.15 ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΙΤΣΟΣ
16.30 ΕΠΙΤΑΦΙΟΣ, ΜΕΡΑ ΜΑΓΙΟΥ
17.10 Ο ΜΑΗΣ ΤΟΥ '36
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΤΟ ΑΣΜΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΗ
19.00 ΒΑΔΙΖΟΝΤΑΣ ΣΤΗ Β' ΧΙΛΙΕΤΙΑ «Κρητική σχολή»
19.35 ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΠΑΘΗ «Στη σκιά των ανθρώπων»
20.20 Η ΑΝΕΡΓΙΑ ΕΧΕΙ ΧΡΩΜΑ ΓΚΡΙ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΓΕΙΑ ΣΟΥ, ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΚΙ ΑΘΑΝΑΤΗ ΕΡΓΑΤΙΑ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εργατική τάξη πάει στον παράδεισο»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΤΑ ΣΥΜΦΩΝΙΚΑ ΤΟΥ ΜΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ
08.01 ΠΡΟΚΛΗΣΗ «Τα νησιά Φίτζι»
08.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
09.00 ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
09.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
11.00 ΗΜΕΡΩΝ ΥΜΝΟΙ
11.30 ΠΑΣΧΑ ΤΗΣ ΟΡΘΟΔΟΞΙΑΣ ΣΤΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ
12.00 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ
12.30 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ (Ε)
13.30 ΡΟΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ
13.45 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
14.30 DESIGN X-TREME (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΥΓΕΙΑ
18.00 ΠΡΟΣ ΤΟ ΕΚΟΥΣΙΟΝ ΠΑΘΟΣ... ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΑΥΡΩΣΗ ΣΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ «Μεγάλη Τετάρτη»
19.00 ΠΑΘΟΣ ΛΑΩΝ
19.30 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΝΙΠΤΗΡΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΣΟΙ ΤΩΝ ΝΙΚΗΤΗ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ ΒΟΩΜΕΝ
22.00 Η ΟΔΟΣ ΤΩΝ ΥΔΑΤΩΝ...
23.00 ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πτώση της Ρώμης»
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
05.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.00 ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΕ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.10 SUPER GAME
13.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.20 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
16.25 BIG BROTHER
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.15 BIG BROTHER
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ιησούς από τη Ναζαρέτ»
23.00 BIG BROTHER
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φαντάσματα από το παρελθόν»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το καθαρόαιμο»
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
07.00 ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.15 ΝΙΡΒΑΝΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταπεινός και καταφρονεμένος»
17.20 ΜΠΟΡΩ
19.15 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοντά στο Χριστό: Μαρία Μαγδαληνή»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άγιος Τζο»
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κύριος Τζόνσον»
03.00 ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ (Ε)
04.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (Ε)
05.00 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
07.15 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
09.50 ALTER ΥΓΕΙΑ
10.00 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΕΛΤΙΟ
11.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
12.00 ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.30 ΓΙΑΝΚΟ
15.30 ΓΥΑΛΙΝΟΣ ΤΟΙΧΟΣ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδελφή μου αγάπη μου»
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας κατά λάθος»
22.45 ΜΙΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
23.15 ΤΕΤ Α ΤΕΤ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ακολουθώντας την αγάπη»
06.00 ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ (Ε)
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΣΕ ΠΡΩΤΟ ΠΛΑΝΟ
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
14.30 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
15.15 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
16.20 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
17.30 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.50 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
18.30 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 BAR SPECIAL
21.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Ρεάλ Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα
24.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.10 ΓΚΡΙΖΕΣ ΖΩΝΕΣ
01.15 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
01.30 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 BAR (E)
06.40 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
09.00 ΤΗΕ TRAP (E)
09.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΥΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
10.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δον Κιχώτης»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
14.15 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
15.00 ΑΝΟ ΝΤΟΜΙΝΙ
17.00 ΑΙΜΙΛΙΑ, ΜΙΑ ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.50 ΤΟ ΧΡΗΜΑ
ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
19.00 THE TRAP
20.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ STAR
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σπάρτακος»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η τρέλα του Γεωργίου του Τρίτου»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μαύρος Πάνθηρας»
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ