09.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
19.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα του ΚΚΕ. Επιμέλεια - παρουσίαση: Θάνος Κανιάρης
20.00 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΟ Η αγωνιστική πορεία, η σταδιακή μετάλλαξη και οι γεμάτες ερωτήματα προοπτικές των Ολυμπιακών Αγώνων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γ. Λιβέρης
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ (Ε) Διαπάλη αντίθετων απόψεων, για την αποκάλυψη της ταξικότητας των γεγονότων. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ανδρέας Θερμός
23.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
06.30 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ (Ε)
ΠΑΙΔΙ TV
08.30 ΤΣΑΚ Ο ΚΑΣΤΟΡΑΣ
09.00 ΓΙΟΧΟ ΑΧΟΪ
09.15 Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΙΓΚΟΥΙΝΟΣ
09.45 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΙΛ
10.20 SYMPHOLLIES
10.30 ΤΟ ΤΖΙΝΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
11.00 Η ΕΠΙΘΕΣΗ ΤΩΝ CARTOON
12.00 ΝΤΡΙΝΣΤΟΠ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πώς περνούν οι παντρεμένοι»
15.30 ΣΠΟΡ ΚΑΙ ΑΝΤΟΧΗ Ντοκιμαντέρ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΘΕΑΜΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004... Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
17.45 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
18.30 CHAMPIONS LEAGUΕ WATER POLO 2001-2002 FINAL FOUR
19.30 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ Ντοκιμαντέρ
19.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.00 CHAMPIONS LEAGUΕ WATER POLO 2001-2002 FINAL FOUR
21.00 EUROVISION
22.00 47ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΙΟΥ EUROVISION
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πεθαίνοντας στην Αϊόβα»
03.15 ΚΡΙΣΙΜΗ ΣΤΙΓΜΗ (Ε)
03.45 ΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ (Ε)
04.15 ΣΠΟΡ ΚΑΙ ΑΝΤΟΧΗ (Ε)
04.45 ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΘΕΑΜΑ (Ε)
05.45 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004 (Ε)
08.01 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΤΟΠΟΙ ΤΩΝ ΜΥΘΩΝ
11.30 ΞΕΧΩΡΙΣΤΟΙ ΤΟΠΟΙ
12.00 ΜΟΔΑ: ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΕΣ
12.30 Η ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ
13.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια μικρή ρομαντική ιστορία»
17.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
17.30 ΜΙΑ ΧΩΡΑ - ΕΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΠΟΛΙΤΗΣ 2000
19.15 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
20.15 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρέχοντας στο κενό»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ρωμαϊκή άνοιξη της κυρίας Στόουν»
08.01 ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
09.00 GIMME 6
09.30 ΣΕΙΡΑ «Το δάσος, πηγή ζωής»
10.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΤΣΑΡΛΙ ΤΣΑΠΛΙΝ
10.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
12.00 ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
13.15 ΧΑΜΗΛΕΣ ΠΤΗΣΕΙΣ
13.30 JACK HOLBORN
14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΤΟΠΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΝΟΣΤΟΣ
17.00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
17.30 ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΕΡΓΑ
18.30 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ
19.00 DESIGN X-treme
19.30 ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΤΗΣ ΕΛΠΙΔΑΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ
22.00 Η «ΕΛΛΗΝΙΔΑ» ΑΠΟ ΤΗ ΣΑΓΚΑΗ Ντοκιμαντέρ
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ
02.30 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)
04.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.00 ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΥΡΙΕ (Ε)
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΤΑ ΛΑΓΩΝΙΚΑ
11.00 ΙΠΤΑΜΕΝΑ ΡΙΝΟΚΕΡΑΚΙΑ
11.30 ΛΑΠΙΤΣ
12.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.20 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
15.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Σε επτά μέρες»
16.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
17.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ (Συνέχεια)
18.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τυχεράκιας»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόμισσα της Κέρκυρας»
23.00 BIG BROTHER
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 BIG BROTHER
01.20 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ (Ε) Σειρά
02.20 ΑΠΙΣΤΙΕΣ (Ε)
03.20 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.40 ΖΩΗ ΠΑΤΙΝΙ (Ε) Σειρά
05.20 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ Σειρά
06.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
07.00 ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
10.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
11.00 ΕΚ ΤΟΥ ΣΥΝΕΓΓΥΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αήττητος»
13.45 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ζηλιαρόγατος»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ραντεβού στον αέρα»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταξίδι χωρίς επιστροφή»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας Αμερικάνος λυκάνθρωπος στο Λονδίνο»
03.00 TALK SHOW (E)
04.00 ΠΑΚΙΤΑ Σειρά (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
07.00 Ο ΟΓΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ
07.10 Ο ΤΟΣΟΔΟΥΛΗΣ ΜΙΛΤΟΝ
07.20 Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΚΑΣΤΟΡΑΣ
07.30 Η ΦΑΡΜΑ ΤΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑ ΜΠΡΙΛΙΟΥ
08.00 MUPPET BABIES
08.30 ΟΔΟΣ ΟΝΕΙΡΩΝ
08.40 ΝΟΝΤΙ
08.50 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ: NEXT GENERATION
09.20 ΜΠΟΜΠ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ
09.30 KOKO ΜΠΙΛ
09.45 ΧΑΪΝΤΙ
10.30 ΑΝΝΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ
11.15 ΜΕΡΙ ΚΕΪΤ ΚΑΙ ΑΣΛΙ, ΟΙ ΔΙΔΥΜΕΣ ΟΛΣΕΝ
12.00 ΣΑΓΚΟΥΑ
12.15 ΕΡΙΚ Ο ΒΙΚΙΝΓΚ
13.00 ΤΡΟΛΣ
13.45 ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΡΕΙΑΝΟΙ
14.30 ΝΤΡΕΪΚ: ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΟΥ ΧΑΜΕΝΟΥ ΘΗΣΑΥΡΟΥ
15.15 ΜΑΡΣΟΥΠΙΛΑΜΙ
16.00 ΝΤΙΤΖΙΜΟΝ: NEXT GENERATION
16.45 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
17.00 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
19.15 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέλειο όπλο»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικός συνδυασμός»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.40 ΤΕΛΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχέσεις πάθους»
04.10 ALTER CLIPS
06.00 ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ (Ε)
07.00 ΚΟΚΚΙΝΟ ΦΕΓΓΑΡΙ (Ε)
08.00 ΝΤΑΚ, Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΑΡΗΣ
08.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ (Ε)
09.00 ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ (Ε)
09.30 DISNEY CLUB
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικρός πατέρας, μεγάλος γιος»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 ΜΑΖΙ
16.15 TRACTION
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
17.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ούτε γάτα ούτε ζημιά»
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ Τηλεπαιχνίδι
22.00 BAR
23.40 PRIVE
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 PRIVE (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κύριος Τζόουνς»
02.30 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΣΤΟ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ (Ε)
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.00 ΡΑΜΠΟ
12.30 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ
13.00 Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
13.30 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2525
14.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
15.00 ΖΙΝΑ
16.00 ΚΥΝΗΓΟΙ ΕΠΙΚΗΡΥΓΜΕΝΩΝ
17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Λάργκο Γουίντς»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.50 ΤΟ ΧΡΗΜΑ
ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
19.00 B.b.B.
20.00 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Προστάτες του νόμου»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΔΙΕΘΝΗΣ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρίσιμο λάθος»
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ