15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Δικαίωμα να είσαι παιδί: Ελεύθερη σκέψη και έκφραση. Ζωή χωρίς βία
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ... Ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις της αθλητικής επικαιρότητας στο περιφερειακό πρωτάθλημα με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ (Ε) Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας φιλοξενεί τον σκηνοθέτη Σαμιάκ Ετεμαντή
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της ημέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα, με την Ζωή Κούλια
20.30... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Γιατροί όλων των ειδικοτήτων μιλούν για τις παθήσεις, την αντιμετώπιση και τη θεραπεία τους. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου
23.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί την Λήδα Πρωτοψάλτη
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC
07.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΜΟΥΣΙΚΗ (Ε) «Ντίζι Γκιλέσπι»
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ (Ε) «Λιμουζίνες»
12.00 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε) «Βαλπαράιζο»
13.00 NATIONAL GEOGRAPHIC
14.00 ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ Ντοκιμαντέρ
15.00 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΥΛ «Τόκιο»
15.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ Ντοκιμαντέρ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ «Προολυμπιακό δελτίο»
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.05 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.00 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Φες»
21.00 PRE GAME
21.30 CHAMPIONS LEAQUE «Λα Κορούνια - ΑΕΚ»
23.45 CHAMPIONS NET
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 10 ΜΕ ΔΥΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
14.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα δίδυμα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PRE GAME
21.30 CHAMPIONS LEAQUE «Ολυμπιακός - Ρεάλ Σοσιεδάδ»
23.45 CHAMPIONS ΝΕΤ
08.00 ΦΛΟΓΕΡΟΙ ΔΡΑΚΟΙ
08.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΜΠΛΑΣΤΕΡ Κινούμενα σχέδια
09.00 ΑΝΑΤΟΛ Κινούμενα σχέδια
09.30 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β`
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 DESIGN 100% (E)
12.30 ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 ΤΕΧΝΟΠΟΛΙΣ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.35 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004
22.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Η ζωή σαν μια χορδή»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
01.30 ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΦΕΣΤΙΒΑΛ
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 Η ΔΙΚΑΣΤΙΝΑ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.05 SUPER GAME
13.15 CHEEK TO CHEEK (E)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.45 SUPER GAME
15.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (E)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ
21.45 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ (Ε)
22.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1'
22.50 MISSION
23.50 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ
00.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ
02.20 MISSION (E)
03.20 EASY GAME (E)
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πρώτη σελίδα»
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΠΑΟΥΛΙΝΑ
15.45 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
17.30 ΜΠΟΡΩ
19.00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σ' αγαπώ»
23.00 ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Κωμική σειρά
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στο μυαλό του Τζον Μάλκοβιτς»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.30 POINT MAN
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
10.00 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
11.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
12.00 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των γάτων σχολή»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.45 ΤΟ ΔΙΧΤΥ
20.55 AUTO ALTER
21.00 VIP
22.30 SEX & THE CITY
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
02.00 BANDSTAND (Ε)
03.00 APHRODISIA
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κήπος του έρωτα»
05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 ΤΟ SHOW ΤΩΝ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ Κωμική σειρά
21.40 ΛΕΝΗ Δραματική σειρά
22.40 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ
23.40 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ Αννα Βίσση
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 FRASIER Ξένη σειρά
02.00 ΦΕΥΓΑ (Ε) Σειρά
03.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε)
04.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ (Ε) Σειρά
05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.20 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ
17.15 ΛΑΟΥΡΑ
18.15 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τζαναμπέτης»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκεφτήκατε ποτέ να σκοτώσετε τον... καθηγητή σας;»
01.00 ΓΡΑΦΕΙΟ ΚΗΔΕΙΩΝ Σειρά
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εντολή θανάτου»
04.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ