07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ενα παιχνίδι για την Τάνια», «Η Σταχτοπούτα και το σπίτι της κότας»
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο. Με τον Μιχάλη Χάρο
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.06 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ειρήνη Μπαλντίδη
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Ελληνικός και ξένος κινηματογράφος
23.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ
09.00 ΓΟΥΙΝΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ
09.30 ΤΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
10.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Αννα Φρανκ»
11.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Το Αυτοκρατορικό Ναυτικό της Ιαπωνίας - Καϊγκούν» Β' μέρος
12.00 Η ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΑΖΤΕΚΩΝ
13.00 ΕΠΙΒΙΩΝΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ (Ε)
16.15 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
18.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ (Συνέχεια)
19.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
20.00 ΜΙΚΡΕΣ ΟΔΥΣΣΕΙΕΣ «Αφιξη»
20.45 ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΝΙΚΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΣΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΚΑΤΣΟΥΝΑΚΗ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βασιλιάς»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ Παιδική σειρά
14.40 ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΩΣ ΤΟΝ ΛΕΝ' ΤΟΝ ΠΟΤΑΜΟ
23.30 CHAMPIONS NET «Ρόμα - Ολυμπιακός» (Μ)
07.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
08.00 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 8
10.00 Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ
10.30 ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
11.00 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΓΗ «Μύθοι από άλλους κόσμους»
12.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ Σειρά
15.45 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΥΠΑΡΧΕΙ... ΕΙΔΗΣΗ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.15 ΚΑΙΡΟΣ
20.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος ρουκέτα»
22.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ
23.30 ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΠΟΥ ΑΓΑΠΗΣΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάρε τα λεφτά και τρέχα»
02.30 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.50 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
15.50 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.05 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.10 DEAL Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΜΜΑ
22.00 ΟΙ ΒΑΡΒΑΤΟΙ
23.00 ΠΟΣΟ ΓΛΥΚΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙΣ
24.00 ΟΛΑ 7EVEN
02.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπούφος»
04.50 Η ΜΕΓΑΛΗ ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΣΧΟΛΗ Σειρά
05.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 RUBI
16.45 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΟΓΑ (Ε)
18.45 ΤΟ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΖΑΡΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ
22.00 Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ Σειρά
23.00 ΑΝ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βλέπω το θάνατό σου»
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 DREAM SHOW THE MUSIC 2
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ξενώνας θηλέων»
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ Σειρά
05.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ
10.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.30 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
17.15 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 TO ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρεις και μοναδικοί»
23.15 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
01.45 AUTO ALTER
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμος όρκος»
05.45 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.20 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε) Σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
15.50 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε)
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.00 ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ
18.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ Σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ Σειρά
22.00 SURVIVOR ΕΛΛΑΔΑ - ΤΟΥΡΚΙΑ
23.40 ΕΜΠΟΛΕΜΗ ΖΩΝΗ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικά παιχνίδια»
02.45 ΟΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΤΣΑΡΛΙ Σειρά
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΤΣΑΚΙ ΤΣΑΝ
06.30 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ
11.00 LA SOUSOURELA
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
17.00 ΛΟΥΝΑ, Η ΩΡΑΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ Σειρά
17.30 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Σειρά
18.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΑΝΤΙ-STAR ΝΙΟΥΖΖΖ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ξύλο βγήκε από τον παράδεισο»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανήθικη πρόταση»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απειλή πυρηνικού ολέθρου»
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Singles»
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ