ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ Η Ειρήνη Πολυδώρου ήταν η μεγάλη πρωταγωνίστρια του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Ρυθμικής Γυμναστικής που έγινε το Σάββατο στο Σπίτι της Γυμναστικής στη Μίκρα.
Η Πολυδώρου μετά από "σκληρή" κόντρα ισοβάθμησε στην πρώτη θέση με την Χαρούλα Καρυάμη αφού συγκέντρωσαν από 79,9650 βαθμούς, αλλά χάρη στη μεγαλύτερη καλλιτεχνική αξία του προγράμματος της Πολυδώρου ήταν αυτή που κέρδισε το χρυσό μετάλλιο.
Την τρίτη θέση κατέλαβε η Κλεονίκη Γεωργακοπούλου με 75,1820 βαθμούς.